فرماندار: اجرای طرح دوربرگردان بلوار حضرت معصومه در اسلامشهر تصویب شد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: نقشه طرح دور برگردان بلوار حضرت معصومه(س) که به تصویب پلیس راه غرب استان تهران، فرمانداری، شهرداری و شورای حمل و نقل و ترافیک این شهرستان رسیده است، به اداره‌کل راهداری استان ارسال می‌شود تا ظرف دو هفته نسبت به اخذ مجوز و ارائه آن به شهرداری اسلامشهر اقدام شود.

 مسعود مرسلپور عصر پنجشنبه در جلسه کمیته فنی حمل‌ونقل و ترافیک شهرستان اسلامشهر افزود: در صورت اجرای این دوربرگردان بخش عمده ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی میدان الغدیر برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: راهداری غرب استان تهران نیز در خصوص اجرای پروژه موسوم به شهر کفش در جاده احمدآباد مستوفی برابر با مصوبه شورای حمل‌ونقل و ترافیک این شهرستان موافقت کرده است.

مرسلپور خاطر نشان کرد: برای ایمنی هرچه بیشتر این مسیر، عقب‌نشینی ایستگاه صدا وسیما نیز مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: همچنین با پیگیری‌های صورت گرفته، همکاری و همراهی موثر شهرداری و شورای اسلامی شهر، تصمیم‌های کارشناسی لازم برای جلوگیری از بن بست شدن هشت کوچه محله سعیدیه اتخاذ شده است. 

مرسلپور تصریح کرد: با اخذ موافقت مسکن و شهرسازی استان تهران و همچنین توافق شهرداری اسلامشهر با مالک اراضی که در صورت ساخت و ساز تعدادی از کوچه‌های محله سعیدیه بن‌بست می‌شد، مهمترین مشکل ساکنان این محله برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش و همت مسئولان این شهرستان تامین رفاه و آسایش مردم در محلات مختلف است، اضافه کرد: اعضای کمیته فنی حمل و نقل ترافیک گزارشی کارشناسی از وضعیت فعلی محله سعیدیه و مشکلات مردم تهیه می‌کنند تا با تصویب راهکارهای اجرایی در مبادی ذیربط این مشکلات برطرف شود.

شهرستان اسلامشهر با ٨٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =