۴۰۰۰ بسته معیشتی در خراسان رضوی توزیع شد

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: با اجرای رزمایش نهضت تعاون و احسان مومنانه چهار هزار بسته کمک معیشتی و ۱۰۰ سری جهیزیه در مرحله اول این رزمایش بین نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا در این استان توزیع می‌شود.

به گزارش روز پنجشنبه استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی افزود: به همت بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها رزمایش نهضت تعاون و احسان مومنانه در حسینیه امام خمینی (ره) مشهد برگزار شد.

وی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص کمک‌های مومنانه ادامه داد: مشارکت مردم در رزمایش مومنانه جلوه دیگری از همدلی و همراهی ایرانیان را به رخ جهانیان کشید، آنچنان که شور و شعور ایرانی در کوچه و پس کوچه‌های شهرهای ایران اسلامی عرصه خدمت‌رسانی و عشق‌ورزی به هم‌وطنان شد.
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به ‌علت تبعات ناشی از کرونا، مردم مومن و انقلابی را بار دیگر به صحنه آورد و جلوه‌های ایثار و فداکاری را بار دیگر نشان داد لذا در مرحله اول این رزمایش، استان خراسان رضوی نمره قابل قبولی در این حوزه به دست آورد.
وی با اشاره به فرا رسیدن عید سعید قربان و نذر قربانی افزود: نذر قربانی، حرکتی است که در آستانه عید سعید قربان، برای رسیدگی به امور نیازمندان در سراسر استان انجام می‌شود لذا مردم مومن سعی کنند به دلیل شرایط کرونایی، نذر قربانی خود را در کشتارگاه‌ها انجام دهند تا در این شرایط تمامی پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =