فرماندار: شیوه‌نامه جدید بهداشتی از ۱۱ مردادماه در ملارد اجرا می‌شود

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ملارد گفت: شیوه‌نامه جدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا از روز شنبه، ۱۱ مردادماه در سطح این شهرستان اجرایی می‌شود.

سجاد برنجی روز پنجشنبه در جلسه هیات نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی شهرستان ملارد افزود: به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان و از طرفی به واسطه مسافرت روزانه شهروندان به تهران و کرج، کنترل بیماری کرونا در این شهرستان با دشواری روبرو است.

وی ادامه داد: شهرداری‌های شهرستان با ظرفیت صددرصدی باید نسبت به فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند.

«برنجی» با بیان اینکه اصناف باید از ظرفیت نیروهای بسیج و مردمی برای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده کند، اضافه کرد: از مسئولان اداره صمت انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر نسبت به تولید ماسک ارزان قیمت و عرضه آن اقدام کنند.

وی اضافه کرد: باید در زمینه نظارت بر اصناف در سطح کشور نمونه باشیم و با توجه به اوضاع سخت متاثر از کرونا، روسای اداره‌های این شهرستان باید به صورت جهادی اقدام کنند.

«برنجی» از امام جمعه و هیات‌های مذهبی شهرستان ملارد بابت همکاری در راستای لغو برنامه مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان به واسطه مصوبه‌های ستاد مقابله با کرونا قدردانی کرد.

شهرستان ملارد با حدود ٤٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع است و از لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =