۱۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۵
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83890922
۱ نفر

برچسب‌ها

پرداخت تسهیلات بانکی در خراسان رضوی افزایش یافت

مشهد- ایرنا - دبیر شورای هماهنگی بانکهای خراسان رضوی گفت: پرداخت تسهیلات بانکی ظرف سه ماهه نخست امسال در این استان نسبت به پارسال ۳۸.۹ درصد افزایش یافت.

حمید صفایی نیکو روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بانکها در خراسان رضوی ظرف این مدت ۹۷ هزار و ۲۲۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کردند این در حالی است که میزان پرداختی بانکها در سه ماهه نخست سال گذشته ۶۹ هزار و ۹۸۱ میلیارد ریال بود.

وی ادامه داد: این حجم تسهیلات در حوزه‌های کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، خدمات و گردشگری، قرض الحسنه، تسهیلات صادراتی و سایر بخشها به متقاضیان در خراسان رضوی پرداخت شده است. 

دبیر شورای هماهنگی بانکهای خراسان رضوی گفت: بیشترین حجم تسهیلات پرداختی امسال مربوط به حوزه خدمات و گردشگری به میزان ۳۹ هزار و ۸۹۶ میلیارد ریال است.

صفایی افزود: مانده کل تسهیلات در نظام بانکی خراسان رضوی که در طول سه ماه نخست امسال پرداخت نشد نیز به ۷۳۵ هزار و ۶۱۱ میلیارد ریال رسید.

وی میزان سپرده موثر نظام بانکی خراسان رضوی را در این مدت یک میلیون و ۱۸۵ هزار و ۹۲ میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: این حجم سپرده موثر نسبت به مدت مشابه پارسال ۸.۹ درصد بیشتر است.

دبیر شورای هماهنگی بانکهای خراسان رضوی گفت: حجم سپرده موثر سیستم بانکی خراسان رضوی در سه ماهه نخست سال گذشته ۸۶۹ هزار و ۵۵۴ میلیارد ریال بود.

صفایی افزود: ظرف همین مدت جمع سپرده ارزی بانکهای خراسان رضوی نیز امسال به ۲۰۵ هزار و ۶۴۶ دلار رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲.۱ درصد افزایش دارد و این در حالی است که میزان سپرده ارزی بانکهای استان در سه ماهه نخست سال گذشته ۱۱۵ هزار و ۵۶۰ دلار بود.

۳۸ بانک و موسسه مالی اعتباری در خراسان رضوی شعبه دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha