رییس هیات فوتبال کرمان: مسئولان فوتبال بانوان بم را دریابند

کرمان - ایرنا - رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: زلزله و وضعیت روحی و روانی پس از آن، آسیب های اجتماعی و ترانزیت مواد مخدر نشان می‌دهد که ورزش برای بم امری واجب است و به همین علت مسئولان باید نگاهی ویژه به این منطقه به‌ویژه در حوزه فوتبال بانوان داشته باشند.

علی قرایی روز پنجشنبه در نشست برنامه‌ریزی برگزاری جشن قهرمانی بانوان شهرداری بم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور افزود: هفتمین قهرمانی لیگ برتر بانوان را به مجموعه شهرداری بم دستمریزاد می‌گوییم و با وجود اینکه برخی از دستگاه ها و بنگاه های اقتصادی از زیر مسئولیت اجتماعی شانه خالی می کنند، بم یکدل و متحد به وظیفه خود اجتماعی خود عمل کرده که جای افتخار و بسی خوشحالی برای تمامی استان دارد.

وی با بیان اینکه بم دارای فرهنگ و تمدن بسیار غنی است گفت: اهمیت شهرداری بم به حوزه ورزش به‌ویژه بانوان می تواند به الگوی کشور تبدیل شود.

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: نگاه هیات فوتبال در ۲ سال گذشته به منطقه شرق استان معطوف شده، متولی کمک‌های سخت افزاری دستگاه های دیگر هستند اما این هیات در برگزاری مسابقات و سختگیری شرکت کنندگان به شرق استان کمک کرده که تیم هایی از این منطقه در مسابقات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هیات فوتبال استان کرمان با تیم بانوان شهرداری بم یکی هستند و ما یک خانواده هستیم تصریح کرد: دغدغه‌های تیم فوتبال شهرداری بم را در قالب جشن قهرمانی باید به گوش استان و مسئولان برسانیم.

وی افزود: افتخار آفرینی بانوان بم را فراموش کردیم و تمامی بخش های استان باید با نیت خیر تیمی برتر را راهی مسابقات کنند که برای استان افتخار آفرینی کند.

قرایی اضافه کرد: سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم به عنوان چهره شاخص در بخش بانوان کشور مطرح است و می طلبد کسب عناوین برتر کشور توسط بانوان شهرداری، پررنگ تر شود زیرا این تیم متعلق به بم نیست و افتخاری برای تمامی استان است.

وی گفت: امیدواریم امسال جهش خوبی در مرکز استان برای تجلیل از بانوان افتخارآفرین داشته باشیم که در این راستا با استاندار کرمان و فرمانده سپاه مذاکراتی داشتیم که جشن قهرمانی فوتبال بانوان شهرداری بم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: مراسمی را برگزار کنیم که نمود عینی بیشتری برای تمامی ایران داشته باشد و اتحاد و یکپارچگی استان کرمان را به فدراسیون برساند که در سال آینده جایگاهی بهتر در فوتبال کشور داشته باشیم.

وی بیان داشت: جشن قهرمانی فوتبال شهرداری بم باید به گونه ای باشد که نام و پرچم فوتبال استان کرمان را در کشور مطرح کند و نمود عینی در فوتبال کشور بیابد.

کرمان قطب جدید فوتبال کشور می‌شود

نایب رییس هیات فوتبال نیز ضمن تبریک قهرمانی لیگ برتر به تیم فوتبال بانوان شهرداری بم گفت: کارنامه خوبی در فوتبال داریم و امسال تیم فوتبال بانوان شهرداری بم و سیرجان افتخاراتی کسب کردند و به لطف خداوند قطب جدیدی در فوتبال کشور می شویم.

محسن سلاجقه افزود: پیروزی در مسابقات روز یکشنبه هفته آینده موجب می شود که سه تیم لیگ برتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: ۵۵ تیم استان کرمان در سطح کشوری فوتبال بازی می کنند و پس از خوزستان و تهران پایتخت سوم فوتبال کشور هستیم و علت کسب این موفقیت ریاست هیات فوتبال استان بوده که تمرکزی ویژه به افتخارآفرینان فوتبال به ویژه در بخش بانوان دارد.

وی اظهار داشت: سال گذشته قهرمانی در اصفهان رقم خورد و امسال برای جشن قهرمانی کاری در خور نام تیم و شهر بم انجام می‌دهیم و فعالیت‌های مثمر ثمری در این زمینه انجام دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =