۱۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۲
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83890771
۰ نفر

برچسب‌ها

ساعت کار قطار شهری مشهد تغییر می‌کند

مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: ساعت کار این ناوگان از فردا (شنبه) تغییر می‌کند.

وحید مبین مقدم روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به بخشنامه استانداری در خصوص تغییر ساعات کار ادارات و بانک‌ها از ۱۱ تا پایان مرداد، به منظور رفاه حال همشهریان و در راستای مدیریت بار شبکه برق و بهینه‌سازی مصرف انرژی در فصل گرما، سرویس‌دهی خطوط یک و ۲ قطار شهری از روز شنبه از ساعت پنج و ۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۲ ادامه دارد.
وی با بیان اینکه در شرایط عادی و روزهای غیرعادی سرویس‌دهی از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شد ادامه داد: در روزهای تعطیل نیز سرویس‌دهی این ناوگان از ساعت هفت صبح تا ۲۲ خواهد بود.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد با تاکید بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در این ناوگان گفت: ضد عفونی ناوگان و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با جدیت ادامه دارد.

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: بر اساس درخواست شرکت برق منطقه‌ای استان برای همکاری در کاهش مصرف برق به منظور تداوم برق رسانی به مشترکان و پیشگیری از خاموشی‌های احتمالی از یازدهم مرداد تا پایان این ماه ساعات کار ادارات از ۶ و نیم صبح تا یک و نیم بعدازظهر خواهد بود.
همچنین ساعات کار در روزهای پنجشنبه نیز از ساعت ۶ و نیم صبح تا ۱۲ و نیم تعیین شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =