سامانه دریافت شکایات و گزارشات نقض حقوق شهروندی در کرمان راه اندازی شد

کرمان- ایرنا - معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان از راه اندازی سامانه دریافت شکایت ها و گزارش های نقض حقوق شهروندی برای نخستین بار در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، مهدی بخشی  روز پنجشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: درگاه ورود به سامانه دریافت شکایت ها و گزارش های نقض حقوق شهروندی در وب سایت دادگستری استان کرمان به نشانی WWW.KERMANDADGOSTARI.IR قابل استفاده است.
وی با اشاره به این مطلب که پیشنهاد راه اندازی این سامانه از سوی  اعضای هیات نظارت و بازرسی حقوق شهروندی دادگستری  استان کرمان در تاریخ ۱۵ تیرماه سال جاری مطرح شد، خاطرنشان کرد: این سامانه با تلاش نیروهای معاونت فن آوری اطلاعات دادگستری استان کرمان در اسرع وقت راه اندازی شده است.
وی از استان کرمان به عنوان یکی از استان های برتر کشور در استفاده از فناوری های نوین و تحقق دادرسی الکترونیک یاد کرد و ادامه داد: با نگاه ویژه رئیس کل دادگستری استان کرمان، زیرساخت های ارتباطی بسیار خوبی برای دادگستری استان کرمان مهیا شده است.
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان یادآور شد: در حال حاضر ارتباط ۳۰ واحد قضایی و ۱۴ زندان در استان کرمان با دادگستری برقرار است که با استفاده از این زیرساخت های موجود، طی سال گذشته یک هزار و ۸۶۶ مورددادرسی الکترونیک در استان کرمان انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =