رییس شورای مرکزی حزب همبستگی انتخاب شد

تهران - ایرنا - محمد سالاری با تصویب شورای مرکزی حزب همبستگی ایران اسلامی به عنوان رییس این شورا انتخاب شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی حزب همبستگی، جلسه شورای مرکزی حزب همبستگی ایران اسلامی با حضور دبیر کل، اعضای شورا  و هیات بازرسی در محل دفتر مرکزی حزب برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، علی اصغر احمدی دبیر کل حزب به تشریح وضعیت عمومی و فضای سیاسی و اقتصادی کشور پرداخت.

در ادامه، گزارش فعالیت کمیته‌ها و شاخه‌های حزب توسط رییس هیات اجرایی ارائه شد و اعضای شورای مرکزی به ارائه نظرات پیشنهادی خود در خصوص نحوه تداوم بهینه فعالیت کمیته‌ها و شاخه‌های حزب پرداختند.

همچنین در این جلسه موضوع درخواست کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، مبنی بر ارائه دیدگاه‌های احزاب عضو این شورا در خصوص نحوه آسیب شناسی و بررسی نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری جریان اصلاحات و تدوین مانیفست جامع اصلاح طلبان معطوف به حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و پس از طرح نظرات اعضا، مقرر شد محورهای مطروحه در این زمینه در کمیته‌ها، شاخه‌ها و دفتر سیاسی حزب با اولویت مورد بررسی کارشناسی جدی قرار گیرد.

در پایان جلسه نیز موضوع تفکیک ایفای مسوولیت دبیرکلی و ریاست شورای مرکزی (مندرج در اساسنامه مصوبه حزب) در دستور کار قرار گرفت و به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

نهایتا با تصویب شورای مرکزی حزب،   این دو مسوولیت از هم تفکیک و محمد سالاری به عنوان رییس شورای مرکزی حزب همبستگی ایران اسلامی انتخاب شد.

محمد سالاری عضویت شورای اسلامی شهر تهران و ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری این شورا را در دوره چهارم و پنجم در کارنامه خود دارد. همچنین علی اصغر احمدی دبیرکل حزب همبستگی و معاون فعلی هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری، مسوولیت استانداری گلستان، نمایندگی مردم شاهرود در مجلس و معاونت سیاسی وزارت کشور در دوره اول دولت روحانی را به عهده داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =