شورای هماهنگی تبلیغات، مناسبت های انقلاب را از خطر فراموشی و تحریف حفظ کرد

رشت - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نهادی است که در طول عمر ۴۰ ساله خود با زنده نگه داشتن ایام الله انقلاب اسلامی همواره کوشیده مناسبت های انقلاب اسلامی را از دو خطر فراموشی و تحریف مصون نگه دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام مجتبی اشجری روز پنجشنبه به مناسبت فرارسیدن ۱۲ مرداد چهلمین سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان افزود: این شورا با تبیین آرمان والای انقلاب اسلامی، پاسخگوی شبه افکنی های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

وی اظهار کرد :این مجموعه در سال های گذشته چالش های بسیاری را پشت سر گذاشته و با وجود برخی بی مهری ها، سنگ اندازی ها و مانع تراشی ها توانسته است مسیر رو به رشد و تعالی خود را به درستی ادامه دهد.

وی عنوان کرد : در استان هم این نهاد توانسته محکم و مقتدر بر مواضع به حق خود پافشاری نماید و با برگزاری باشکوه مراسم ملی و انقلابی در سال های متمادی به عنوان یکی از شوراهای نمونه کشوری انتخاب شود.

وی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حسب پیشنهاد جمعی از فرهیختگان زمان و موافقت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به منظور سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت و هماهنگی در برگزاری مراسم رسمی و عمومی انقلاب اسلامی در ۱۲ مرداد ۱۳۵۹ تاسیس شده است.

وی با بیان اینکه این شورا به منظور جلوگیری از تشتت، ناهماهنگی و عدم دخالت در امور یکدیگر میان نهادهای تبلیغی تاسیس شد، اضافه کرد: کارنامه چهل سال شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با خدمت صادقانه به انقلاب اسلامی ایران، تعظیم شعائر اسلامی، تبیین اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی، بزرگداشت مناسبت های انقلاب اسلامی بسیار درخشان است و بارها مورد تایید و تکریم رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

وی گفت : این مجموعه در طول ۴۰ سال با سیاستگذاری صحیح، برنامه ریزی متقن و تبلیغات هنرمندانه برای بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی و برگزاری باشکوه مناسبت های انقلابی، اعلام به موقع مواضع صریح و شفاف نظام جمهوری اسلامی و ملت شجاع و همیشه در صحنه ایران اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی و همچنین سازماندهی حرکت های مردمی در مواجهه با چالش ها، فتنه ها و رخدادهای پیش روی نظام اسلامی، موفق عمل کرده و امروز پس از گذشت چهار دهه به این خدمتگذاری صادقانه افتخار می کند.

وی تصریح کرد : کارنامه چهل ساله شورا به عملکرد فراحزبی وفراجناحی این نهاد انقلابی گواهی می دهد زیرا هماره کوشیده در سایه منویات رهبر معظم انقلاب، فارغ از سیاست زدگی مطالبات به حق مردم را پیگیری کند و با حفظ وحدت آفرینی، تریبون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وملت آزاده ایران باشد و با امید بخشی در مسیر تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بکوشد.

حجت الاسلام بیان داشت: درطول چهاردهه عمر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بی شک فتنه سال ۸۸ بزرگترین بزنگاه تاریخ انقلاب اسلامی بود که با هدایت پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی، نقش آفرینی مثمر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بصیرت وحضور پرشور مردم ولایی ایران به حماسه باشکوه هشتم و نهم دیماه ختم شد ویک تهدید بزرگ به فرصتی طلایی برای تقویت جبهه انقلاب اسلامی تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: عملکرد موفق و تحسین برانگیز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در طول چهل سال گذشته موجب شده تا ناهماهنگی ها و برخوردهای سلیقه ای در سال های اول پیروزی انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان خاطر نشان کرد: اعتماد عمومی مردم به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در طول ۴۰ سال تاسیس این نهاد انقلابی موجب شد تا در بزنگاه های حساس با دعوت این شورا اقدام لازم انجام پذیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =