۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۲
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 83890577
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۵ نفر در اجرای طرح نصرت در اراک دستگیر شدند

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان اراک از شناسایی و دستگیری ۸۵ نفر در اجرای طرح نصرت در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح به مدت ۲ روز با هدف پاک‌سازی نقاط آلوده و دستگیری قاچاقچیان و خرده‌فروشان موادمخدر به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس استان مرکزی، سرهنگ «امیر مختاری» افزود: در راستای اجرای این طرح ۵۳ خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر و ۳۲ نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند و ۳۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی نیز از متهمان دستگیر شده کشف شد.

وی  ادامه داد: این طرح با بازخوردهای خوبی همراه بود و اجرای طرح‌های مختلف در راستای افزایش رضایتمندی مردم با جدیت و به صورت مستمر دنبال می‌شود.


دستگیری ۲۴ نفر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شازند 
  
فرمانده انتظامی شهرستان شازند نیز گفت: ۲۴ نفر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس در مناطق آلوده این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ «محمدعقیل سلگی» افزود: این افراد در خرید و فروش موادمخدر و سرقت از منازل و اماکن مختلف فعالیت داشتند که توسط ماموران دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شدند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری، تردد وسایل نقلیه و یا افراد مشکوک و فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

کشف ۲ کیلوگرم هروئین دلیجان 
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان هم گفت: ۲ کیلوگرم هروئین در این شهرستان از سه توزیع کننده موادمخدر کشف و ضبط شد.

سرهنگ « علی هاشمی» افزود: این میزان موادمخدر صنعتی با اقدام اطلاعاتی و از یک دستگاه خودروی سواری پیکان به دست آمد و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شدند.

کشف یک دستگاه فلزیاب قاچاق در کمیجان 
  
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان نیز گفت: یک دستگاه فلزیاب قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ « سعید فراهانی» افزود: این دستگاه در حین کنترل مسیرهای ارتباطی این شهرستان توسط ماموران از یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ به دست آمد.

وی بیان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان  و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =