مربی ماشین‌سازی: هر ۳ امتیاز دیدار با سایپا را می‌خواهیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: برای دیدار سخت مقابل سایپا آماده هستیم و هر ۳ امتیاز این دیدار را می‌خواهیم.

حمید عبدالهی، مربی تیم ماشین سازی تبریز در آستانه دیدار تیمش برابر سایپا در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال در ابتدای صحبت‌هایش در مورد آخرین وضعیت هومن افاضلی سرمربی تیم که به کرونا مبتلا شده بود، گفت: افاضلی دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و از بیمارستان مرخص شد و خوشبختانه حال عمومی اوخوب است و از این پس در کنار ما خواهند بود.

وی افزود: هفته گذشته متاسفانه ما بازی را با گل دقایق پایانی مقابل ‌گل‌گهر واگذار کردیم اما لایق این شکست نبودیم. در این دیدار نه تنها نتیجه تساوی حق ما نبود، بلکه با سه امتیاز باید زمین را ترک می‌کردیم.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز خاطرنشان کرد: بعد از این دیدار در طول هفته بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و آماده دیدار این هفته مقابل سایپا شدند.

وی با اشاره به شناختش از تیم سایپا تصریح کرد: سایپا تیمی ریشه‌دار و قدیمی در فوتبال ایران و یکی از خوب‌های لیگ است. سایپا مربی خوبی نیز  دارد و ابراهیم صادقی یک مربی صاحب سبک است و با شناختی که از بازیکنان خوب خود دارد عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد ولی بازیکنان ما در طول هفته تمرینات منظمی داشته‌اند و خواسته و تلاش‌شان برای کسب حداکثری امتیازات با ارایه یک فوتبال زیباست.

عبدالهی تاکید کرد: در فوتبال ایران هر چقدر هم بازی زیبا همراه با آمار و ارقام خوبی ارایه داده شود ولی نتیجه دلخواه رقم نخورد، ارزشی ندارد. بازی با گل گهر نیز در تمامی آمارها نسبت به حریف برتری داشتیم ولی نتیجه در دقایق پایانی روی یک اتفاق به نوعی رقم خورد که نتیجه را واگذار کردیم.

تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز روز جمعه در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در تهران میهمان تیم سایپا خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =