شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان از معتادان بهبود یافته حمایت می‌کند

زنجان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان گفت: این تفاهمنامه بر اساس وظیفه اجتماعی و در راستای حمایت از معتادان بهبودیافته و ایجاد فرصت اشتغال برای آن‌ها منعقد شده است.

ایرج احمدی روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس وظیفه اجتماعی که بر دوش افراد و سازمان‌های مختلف در جامعه است بر خود وظیفه می‌دانیم که بستر مناسبی برای اشتغال معتادان بهبودیافته فراهم کنیم تا شاهد بازگشت مجدد آن‌ها به سمت اعتیاد نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان طبق این تفاهمنامه، مکانی را برای فعالیت بهبودیافتگان در شهرک صنعتی اشراق زنجان در قالب واحد کارگاهی فراهم می‌کند.

احمدی افزود: مقرر شد با پرداخت یارانه حمایتی از سوی این شرکت، بخشی از مهارت‌های فنی در حوزه آموزش‌های کارآفرینی و کسب و کار برای جامعه هدف انجام شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: امیدواریم با حمایت از کسب و کارهای کوچک، زمینه برای ایجاد اشتغال جوانان فراهم و زمینه‌های بروز جرایم در جامعه نیز کمتر شود.

به گزارش ایرنا، شهرک‌های صنعتی استان زنجان ۸۵۰ واحد تولیدی دارد که حدود ۷۰ درصد، مختص واحدهای تولیدی کوچک است.

۳۲ شهرک و ناحیه صنعتی با مجموع سه هزار و ۵۰۰ هکتار زمین و یک هزار و ۷۰۰ طرف قرارداد در استان زنجان فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =