۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۶
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83890453
۰ نفر

برچسب‌ها

انبار بزرگ احتکار در سبزوار کشف شد

سبزوار- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با پیگیری مستمر بازرسان این نهاد یک انبار بزرگ احتکار موادغذایی به ارزش حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صبح امروز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

علی امید بخش روز پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: عمده تخلف این انبار مواد غذایی اعلام نکردن موجودی کالا در سامانه جامع انبارها بوده است.  
وی اضافه کرد: پس از بررسی ها با هماهنگی دادستان و نیروی انتظامی شهرستان، انبار مورد نظر مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت که از آن ۲۰ هزار بسته ماکارونی و پنج هزار بسته دستمال کاغذی و سایر اقلام غذایی کشف شد.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: روز گذشته نیز یک انبار احتکار محموله سیمان در سبزوار کشف شد و پرونده فرد متخلف پس از تنظیم گزارش بازرسی، برای صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد.
امیدبخش افزود: واحدهای بازرسی و نظارت سبزوار به صورت مستمر بر فعالیت واحدهای اقتصادی شامل انبارها، سردخانه‌ها، مراکز عمده نگهداری کالا، مراکز تولیدی و نهاده‌های دامی نظارت دارند و با تخلفات برخورد می‌کنند و سامانه تلفنی ۱۲۴ نیز آماده دریافت شکایات و گزارش‌های مردمی از نحوه عرضه کالا و خدمات است.
۱۷ هزار واحد صنفی زیر نظر ۴۲ اتحادیه در شهرستان سبزوار فعالیت دارد.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =