بیش از چهار هزار بسته معیشتی بین آسیب دیدگان کرونا  در نایین توزیع شد

اصفهان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه نایین گفت : بیش از چهار هزار بسته معیشتی در پنج نوبت به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ محسن مهدیزاده روز پنجشنبه به ایرنا گفت: در مرحله اول رزمایش مواسات مومنانه، حدود چهار هزار و ۵۰۰ بسته غذایی و ارزاق بین نیازمندان نایین توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌های غذایی و ارزاق از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال تاکنون در پنج نوبت بین آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.

سرهنگ مهدیزاده افزود: میانگین ارزش هر بسته غذایی بیش از ۲ میلیون در قالب برنج، گوشت، سویا، روغن، ماکارونی، خرما، حبوبات و بسته‌های فرهنگی  است.

وی گفت: مرحله دوم کمک‌های مومنانه در سه نوبت از عیدقربان تا غدیر (طرح نذر قربانی و اطعام علوی)، دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر در قالب توزیع سبد کالا و ارزاق، توزیع نوشت افزار و اعطای تسهیلات بانکی قرض الحسنه به آسیب دیدگان کرونا اجرا می‌شود.
 

فرمانده سپاه ناحیه نایین افزود: به منظور شناسایی افراد نیازمند واقعی و آسیب‌دیدگان از معتمدان محلی، فرماندهان پایگاه‌های بسیج، نهادهای حمایتی و دفتر امام جمعه بهره‌گیری می‌شود.
وی افزود: در بحران کرونا و تعطیلی برخی از مشاغل، تعدادی از خانواده‌ها دچار آسیب اقتصادی شدند و رهبر معظم انقلاب برای جبران آن دستور اجرای رزمایش کمک مومنانه را صادر کردند.

تاکنون ۲۹۸ هزار و ۹۰۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و شمار جان‌باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۳۴۳ تن رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =