۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۴۸
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83890370
۰ نفر

برچسب‌ها

شاخص‌های گردشگری آبپخش دشتستان توسعه می‌یابد

بوشهر- ایرنا- معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان بوشهر گفت: با توجه به قابلیت‌های شهر آبپخش از لحاظ طبیعی و ظرفیت آن در جذب گردشگر، تلاش می‌شود شاخص‌های گردشگری در این شهر توسعه یابد.

به گزارش ایرنا، سکینه سالاری روز پنجشنبه در بازدید از اقامتگاه‌های بوم گردی آبپخش افزود: مجموعه معاونت گردشگری استان بوشهر در کنار مدیران و فعالان حوزه گردشگری در این بخش است و می‌توان با صدور مجوزهای لازم و راه‌اندازی و احداث زیر ساخت‌ها به توسعه شاخص‌های گردشگری در این شهر کمک کرد.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری بوشهر ادامه داد: بخش و شهر آبپخش با داشتن بیشترین نخل در استان و حجم بالای تولید رطب و خرما، کانال‌های آبیاری دائمی، اقامتگاه‌های بوم گردی و تولید صنایع دستی فاخر در رشته حصیر بافی، توانایی تعریف رویدادهای مختلف در این زمینه را دارد که بی تردید در دوران پسا کرونا جشنواره های برداشت خرما و رطب در این شهر انجام می‌شود.

سالاری اضافه کرد: در بخش پرداخت تسهیلات، کمک کننده سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستیم و تمام تلاش ما این است که در صنعت اشتغال‌زای گردشگری استان بوشهر رونق ایجاد و به توسعه آن کمک شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =