فرماندار خوشاب: تخریب دولت به نظام جمهوری اسلامی آسیب می‌زند

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: دولت از بدنه نظام و برگرفته از رای مردم است که تخریب آن به نظام جمهوری اسلامی آسیب می‌زند.

امان‌الله خدمتگزار روز پنجشنبه در جمع مسوولان شهرستان خوشاب افزود: در شرایط کنونی جنگ روانی و اقتصادی دشمنان، ناکارآمد نشان دادن دولت از سوی برخی جریانها و ایجاد فاصله بین مردم و دولت همسویی با توطئه غربی ها است.
وی با اشاره به خدمات فراوان دولت در بخش های مختلف ادامه داد: در شرایطی که دشمنان مشروعیت نظام را نشانه گرفته‌اند تضعیف دولت بر خلاف مصلحت کشور و نظام جمهوری اسلامی است.
فرماندار خوشاب همچنین با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در حمایت از دولت گفت: دولت تا آخرین روز کاری به واسطه رای مردم با قوت به کار خود ادامه می‌دهد.
وی افزود: طرح سراسری احسان علوی و استمرار کمک‌های مومنانه در دهه امامت و ولایت به پیروی از سیره حضرت امام علی (ع) برای کمک به نیازمندان و  آسیب دیدگان از کرونا اجرا می‌شود.  
خدمتگزار با اشاره به محدودیت در برگزاری اجتماعات به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه داد: در برگزاری مراسم فرهنگی از قبیل طرح سه‌شنبه‌های تکریم خانواده‌های معظم شهدا و سایر برنامه‌ها، پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.
وی گفت: از اصناف و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتظار می‌رود برای احیای غدیر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته فعال شده و علاوه بر تبلیغات محیطی، برنامه‌های فرهنگی لازم را در این زمینه اجرا کنند. 

خوشاب در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha