ماسه‌روبی در بیش‌از پنج هزار متر مربع از راه‌های سیستان انجام شد

زاهدان- ایرنا- سرپرست تیم راه‌سازی و راهداری وحدت سیستان گفت: عملیات ماسه روبی امسال در سطح پنج هزار و ۷۰۰ متر مربع از نقاط ماسه گیر مسیرهای ارتباطی شمال سیستان و بلوچستان انجام شده است.

رحمت الله نارویی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به تعاقب این عملیات حجمی معادل چهار هزار و ۵۵۹ متر معکب ماسه بادی توسط ماشین آلات این تیم بارگیری و با در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی به نقاط تعیین شده جهت دپوی مناسب حمل شد.

وی افزود: جمع آوری ماسه بادی تنها منحصر به مسیرهای اصلی نشده بلکه راه‌های روستایی نیز به منظور تردد ایمن و روان کاربران جاده، مورد توجه ویژه قرار دارد به طوریکه در این مدت با حضور به موقع راهداران یکهزار و ۱۶۱ متر مکعب ماسه بادی از سطح جاده‌های روستایی منطقه جمع آوری شد.

سرپرست تیم راه سازی و راهداری وحدت سیستان با بیان اینکه حضور راهداران در مسیرهای ارتباطی آرامش دهنده و اطمینان بخش رانندگان و مسافرانی است که از آن مسیر عبور می‌کنند، گفت: با وجود ورزش باد شدید همراه با گرد و خاک در بسیاری از روزهای سال در منطقه سیستان با تلاش شبانه روزی راهداران هیچ گونه انسداد ناشی از توفان در مسیرهای ارتباطی وجود نداشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =