۹ مرداد آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکترای تخصصی علوم‌ پزشکی

تهران- ایرنا- مرکز سنجش آموزش پزشکی در تازه ترین اطلاعیه خود از تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکترای تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز سنجش آموزش پزشکی، در راستای تکریم داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود نشده اند، این مرکز قصد دارد برای آخرین بار مهلت ۲ ساعته ای را به آنان اختصاص دهد.

بر اساس آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبانی که تاکنون موفق به دریافت کارت ورود به آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی علوم پزشکی نشده اند از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح پنجشنبه ۹ مرداد ماه می توانند با مراجعه به سایت این مرکز، کارت ورود به جلسه را دریافت و فرم خود اظهاری را تکمیل کنند.

 مرحله نخست دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ مرداد برگزار می‌شود. این آزمون همانند ادوار گذشته به صورت کتبی (دفترچه و پاسخنامه کاغذی) برگزار خواهد شد.

داوطلبان همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه ملزم به تکمیل فرم خوداظهاری برای حضور در آزمون هستند.

نوبت بندی برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر رشته بر اساس نوبت صبح یا عصر هر یک از روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه به ترتیب همان نوبت بندی اعلام شده است.

تعداد ۱۸ هزار و ۲۴۱ نفر در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۹۹ گروه علوم پایه پزشکی و بهداشت و تخصصی ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶ هزار و ۴۹۰ نفر مرد و ۱۱ هزار و ۷۵۱ نفر زن هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha