دستگیری دوچرخه‌دزدان شیروانی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی شیروان اعلام کرد: یک گروه پنج‌نفره دزد دوچرخه، که تاکنون اقدام به ۲۳ فقره سرقت در این شهرستان کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمد روهنا روز چهارشنبه با اشاره به افزایش سرقت دوچرخه در این شهرستان گفت: ماموران آگاهی در روند پی‌جویی پرونده دوچرخه دزدی ها، یک گروه را شناسایی کردند که اقدام به سرقت دوچرخه از حیاط منازل می کردند.

وی افزود: ماموران با شناسایی محل اختفای این گروه آنان را دستگیر کردند و همچنین پنج نفر خریدار اموال مسروقه را نیز که با آنان مرتبط بودند شناسایی و تحویل مراجع قضایی دادند.

راندن تریلی با گواهینامه پایه ۲ 

فرمانده انتظامی گرمه گفت: فردی که با گواهینامه پایه ۲ اقدام به رانندگی با یک دستگاه کشنده ولوو در جاده کرده بود در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ علیرضا پوربه، چهارشنبه اعلام کرد: این فرد متخلف هنگامی که ماموران پلیس راه اقدام به کنترل مدارک هویتی وی کرده بودند یک تیغه گواهینامه جعلی پایه یک به آنان ارائه کرده بود، که با تشخیص جعلی بودن آن، ماموران با کمک گشت انتظامی گرمه وی را دستگیر و خودرو وی را نیز به توقفگاه منتقل کردند.

وی افزود: متهم در اظهارات خود بیان داشته که در فضای مجازی با فردی که اقدام به جعل گواهینامه می کرده آشنا و از آن طریق این گواهینامه جعلی را دریافت کرده است که تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل اصلی جعل مدارک هویتی نیز آغاز شده است.

خسارت ۱۰۰ میلیون تومانی آتش به کارگاه کابینت سازی

فرمانده انتظامی شیروان از وقوع آتش سوزی در یک کارگاه کابینت سازی این شهرستان و وارد آمدن حدود یک میلیارد ریال خسارت به این کارگاه خبر داد.

سرهنگ مسعود وحیدی، اظهار داشت: این حادثه امروز در حاشیه جاده خانلق شیروان روی داد که بر اثر آن یک دستگاه دوربین مداربسته، یک دستگاه وکیوم مکنده، مقداری لوله پلاستیکی و تعدادی ورق ام دی اف در آتش سوخت.

کشف ۶۰حلقه لاستیک قاچاق

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۶۰حلقه لاستیک قاچاق خودروهای سبک به ارزش ۳ میلیارد ریال در شهرستان اسفراین خبر داد.

سردار علیرظا مظاهری، چهارشنبه افزود: این کالای قاچاق، در پی گزارش شهروندان مبنی بر فعالیت متخلفانه فردی در زمینه احتکار و قاچاق لاستیک صورت گرفت که ماموران اقدام به شناسایی محل اختفای ۶۰ حلقه لاستیک که بدون مجوز انبار شده بود، کرده و در این خصوص ۲ متهم را دستگیر برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =