فرمول جالب تراکتور برای کسب سهمیه آسیایی

تهران- ایرنا- تیم فوتبال تراکتور با یک فرمول جالب به دنبال گرفتن سهمیه آسیایی است.

تیم فوتبال تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر باید روز جمعه در تبریز از تیم پیکان تهران پذیرایی کند. دیداری که پیروزی در آن برای هر ۲ تیم بسیار مهم و حیاتی است.

تراکتور با هدایت ساکت الهامی عملکرد نسبتا خوبی داشته است. آنها در خانه به کمتر تیمی باج می‌دهند ولی در خارج از خانه نتیجه‌گیری آنها خصوصا در ابتدا اصلا خوب نبود. حالا نماینده تبریز با سرمربی خود به یک فرمول جالب رسیده و می‌خواهد با اتکا به همین شیوه سهمیه آسیایی را کسب کند.

تراکتور در چند هفته اخیر در بازی‌های خارج از خانه مساوی گرفته و در خانه از سد رقبای خود گذشته است. آنها با همین شیوه توانستند سپاهان را در تبریز شکست دهند و برابر استقلال و شهرخودرو در تهران و مشهد مساوی کنند. حالا این تیم تبریزی به دنبال این است تا هر طور شده پیکان را در ورزشگاه یادگار امام از پیش رو بردارد تا در جدول حداقل یک رده صعود کند.

نباید فراموش کرد که پیکان نیز برای فرار از سقوط به برد در این دیدار احتیاج دارد. فصل گذشته تیم تهرانی توانست در همین ورزشگاه با یک گل تیم تحت هدایت جورج لیکنز را شکست دهد. دیدار رفت این ۲ تیم هم با نتیجه سه بر ۲ به سود تبریزی‌ها به اتمام رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =