علی‌نژاد: نمی‌توانیم از گلف انتظار معجزه داشته باشیم

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: سخت افزارهای گلف به دلیل شرایط اقلیمی خیلی توسعه پیدا نکرده و نمی‌توانیم از این رشته توقع معجزه داشته باشیم.

مهدی علی نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف که عصر امروز برگزار شد با تقدیر از مجموعه زحمتکشان گلف کشور تصریح کرد: باید بپذیریم به دلیل شرایطی که زمین‌های گلف در سراسر کشور دارد این رشته نتوانسته به شکل مطلوبی توسعه پیدا کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه تنها زمین چمن گلف در ورزشگاه انقلاب قرار دارد ،ادامه داد: سخت افزار های گلف به دلیل شرایط اقلیمی خیلی توسعه پیدا نکرده و نمی‌توانیم از این رشته توقع معجزه داشته باشیم .

علی نژاد فعالیت های فدراسیون گلف برای پیشرفت این رشته را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : فدراسیون سعی کرده با اضافه کردن رشته های همچون مینی گلف و وودبال و ... جمعیت این فدراسیون را افزایش دهند که جای تقدیر دارد .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از رشته گلف به عنوان ورزش المپیکی نام برد و اظهار داشت : اگر این رشته به مدال آوری هم برسد می تواند شرایط را به سود کشور تغییر دهد .

علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون ها نیز در بخشی از مجمع، از انضباط مالی فدراسیون به نیکی نام برد و اظهار داشت : گزارش حسابرس مستقل فدراسیون بیانگر فعالیت خوب رییس فدراسیون و تیم کاری ایشان است.

مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها گفت : رشته گلف یکی از رشته‌های بازی‌های آسیایی و المپیک است و امیدوارم روزهای خوب و موفقیت‌آمیزی را سپری کند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =