داستان یک شیرین‌کاری و تبعات آن؛ انعکاس تصویر «مسی» روی کلیسای جامع میلان

تهران- ایرنا- آتش شایعات در خصوص انتقال «لیونل مسی» به باشگاه اینتر میلان همچنان روشن است اما «آنتونیو کونته» در اظهارنظری جالب تاکید کرد که انتقال مرد آرژانتینی از نیوکمپ غیرمحتمل است.

بدنبال انعکاس تصویری از مسی روی دیوار کلیسای جامع میلان، گمانه زنی‌های تازه‌ای مبنی بر توانایی اینتر برای اقدام جسورانه و تلاش برای جذب مسی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی مطرح شد.

گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که مالکان باشگاه اینتر پشت پرده این شیرین‌کاری بودند؛ اقدامی که به منظور تبلیغات برای پوشش تلویزیونی دیدار نراتزوری برابر ناپولی در غروب همان روز طراحی شده بود.

البته این حرکت بیشتر از یک تبلیغات ساده عمل و آتش شایعات را راجع به مسی باردیگر شعله‌ور کرد؛ فوق ستاره‌ای که در این فصل هرگز نارضایتی خود را از حضور در بارسا پنهان نکرده است.

با این حال، «جوزپه ماروتا» مدیر اجرایی باشگاه اینتر گفته است که گمانه زنی‌ها در خصوص اینکه اینتر می‌تواند با مسی قرارداد امضا کند، صرفا «تخیل فوتبالی» است.

و حالا کونته نیز با رد این شایعات در پاسخ به این پرسش که آیا وی ترجیح می‌دهد که باشگاه با مسی قرارداد ببندد و یا چهار بازیکن ۵۰ میلیون یورویی بخرد، گفت: فکر می‌کنم هر دو سناریو تقریبا غیرمحتمل است!

وی افزود: به شاگردانم ایمان دارم زیرا آنها با تمام وجود بازی می‌کنند و این موضوع را تضمین می‌کنم.

کونته تاکید کرد: انتقال کلیسای جامع میلان آسانتر از کشاندن مسی به اینتر است.

ستاره آرژانتینی اینتر به این تیم کمک کرد تا پیروزی ۲ بر صفر برابر ناپولی را رقم بزند؛ در حرکت درخشان «لائوتارو مارتینز» و روانه کردن توپ به گوشه پایینی دروازه، رگه‌هایی از مسی دیده می‌شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =