۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۹
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83890030
۰ نفر

برچسب‌ها

حفظ سهمیه خوزستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

اهواز - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: نسبت به فروش امتیاز تیم خوزستانی حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی موافقت نکردیم و معتقدیم سهمیه خوزستان در این رقابت ها باید حفظ شود.

ابراهیم نصیری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با وجود درخواست هایی که برای خرید امتیاز تیم شهید جهان نژادیان (تنها نماینده استان در لیگ برتر فوتبال ساحلی) وجود داشت اما اداره کل ورزش و جوانان با این موضوع مخالفت کرده است. 

وی عنوان کرد: تا زمانی که اداره کل ورزش و جوانان با این موضوع موافقت نکند، نمی توانند سهمیه استان را به جایی دیگر بدهند. فدراسیون نیاز به نامه اداره کل ورزش دارد و تا این لحظه ما هیچ گونه موافقتی در این خصوص نداشتیم. 

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان افزود: فرمانداری آبادان هم مخالفت خود با این موضوع را به صورت مکتوب برای ما ارسال کرده و جای هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد، ما معتقدیم که سهمیه استان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور باید حفظ شود و مخالف فروش امتیاز تیم به خارج استان هستیم.

وی بیان کرد: ما همواره به دنبال گسترش تیم های استان در لیگ های کشوری هستیم تا از این طریق به حضور بیشتر جوانان استان در رویدادهای کشوری کمک کنیم لذا هرگز نمی گذاریم امتیاز تیم های استان به خارج از استان واگذار شود.

به گزارش ایرنا امروز در برخی از رسانه های استان اعلام شد که سهمیه خوزستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی به خارج از استان واگذار شده اما مسئولان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان مخالفت خود با این موضوع را اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =