بسیج رسانه بدنبال گسترش رسانه های انقلابی است

کرج - ایرنا - رییس بسیج رسانه استان البرز با تاکید بر اهمیت رسانه در سطح استان، گفت:‌ بسیج رسانه جایگاه امنی برای خبرنگاران است و با هدف تقویت و گسترش رسانه های انقلابی فعالیت می کند.

ابراهیم نوروزی فر روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجبلاغ افزود: رسانه ها از از سه طیف رسانه انقلابی، خاکستری و معاند تشکیل می شوند که با تقویت و گسترش رسانه های انقلابی، باید از فعالیت رسانه های معاند از همین طریق جلوگیری کرد.

وی اظهار داشت: کانون های بسیج رسانه با هدف  تربیت خبرنگاران در تراز انقلاب اسلامی و برگزاری دوره‌های تخصصی و آموزشی برای خبرنگاران راه اندازی می شود.

رییس سازمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به شاکله تشکیل  بسیج رسانه، گفت: تقویت جبهه رسانه انقلاب اسلامی در جنگ نرم، دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش برای تحقق آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و فرامین مقام معظم رهبری در حوزه جنگ نرم و مبارزه با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان با استفاده از ابزار رسانه از مهمترین ویژگی‌های سازمان بسیج رسانه است.

در ادامه سرهنگ پاسدار علی اصل زعیم، فرمانده سپاه شهرستان ساوجبلاغ با تاکید بر اهمیت رسانه و لزوم تقویت بسیج رسانه در سطح کشور و بین الملل، برنقش پررنگ رسانه‌ها در پوشش اخبار و فعالیت‌های این شهرستان در تمام حوزه‌ها تاکید کرد.

وی بیان کرد: امروز باید از زبان رسانه برای دفاع از انقلاب، نظام و ارزش‌ها استفاده کرد و از این فضا به منظور رشد و توسعه در تمام حوزه‌ها بهره‌گیری صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه ظرفیت خوبی در حوزه رسانه به ویژه درزمینه تعاملات با سایر دستگاه‌ها و نهادها وجود دارد که باید هماهنگ و منسجم‌تر نسبت به گذشته صورت بگیرد، تصریح کرد: اهمیت رسانه‌ها و فضای کاربردی آنان در اوضاع کرونا بیش از گذشته مشخص شد پس باید از این پس نیز با استفاده از این ظرفیت به دنبال تعالی شهرستان قدم برداشت.

 در این آیین از زحمات حسین قاسمی تقدیر و سید محمد سادات رسول  طی حکمی به عنوان مسوول جدید کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجبلاغ معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =