۵۰۰ پایگاه کمیته امداد یزد آماده دریافت نذورات قربانی است

یزد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: هم‌زمان با عید سعید قربان ۵۰۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد در سطح شهر، قربانگاه‌ها، مراکز نیکوکاری، مساجد، فروشگاه‌ها و مراکز خرید استان نسبت به دریافت نذر قربانی مردم خیراندیش اقدام می‌کنند.

گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد یزد حاکیست محمد شجاعان بابیان اینکه ذبح قربانی در روز عید سعید قربان از اعمال مستحب مؤکد دین مبین اسلام است و با اشاره به اینکه نمایندگان کمیته امداد روز عید قربان در محل کشتارگاه‌های دام برای تحقق نیات خیران حضور دارند، افزود: در روز عید سعید قربان ۱۳ قربانگاه در سطح استان در محل کشتارگاه‌های دام شهرداری آماده ذبح نذر قربانی نیکوکاران هستند، دام زنده در این اماکن برای خریداری و ذبح موجود است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: دو قربانگاه شهر یزد در محل بلوار امیرکبیر، جنب پمپ‌بنزین سیلو و همچنین انتهای بلوار نواب صفوی (کشتارگاه دام سابق) آماده ذبح گوسفند و نذر قربانی مردم نیکوکار هستند و کشتارگاه‌های اصلی دام در هر شهرستان نیز در این روز فعال هستند.

 ارزش نذورات قربانی اهدائی نیکوکاران یزدی به کمیته امداد در سال گذشته حدود یک میلیارد تومان بوده است، پیش‌بینی می‌شود این مبلغ با توجه به اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی در استان افزایش ۱۲ برابری داشته باشد.

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ برای دریافت وجوهات نذر و قربانی در نظر گرفته‌شده است، همچنین مردم شریف استان یزد می‌توانند با مراجعه به بخش‌های نیکوکاری و مهربانی اپلیکیشن های بانکی (گزینه نذر و قربانی) نیز در این طرح مشارکت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =