شاخص‌های ایمنی و رفاهی خودروها باید تقویت شود 

تهران - ایرنا - معاون وزیر صنعت گفت: برنامه‌های عملیاتی برای افزایش ملموس رضایت مشتریان و تقویت شاخص‌های ایمنی و رفاهی در محصولات ایران خودرو اجرایی شود. 

به گزارش روز چهارشنبه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) «امیر بیات» در مراسم معارفه اعضای هیات مدیره ایران خودرو، از آنها خواست تا تغییرات اساسی و بنیادی در تولید محصولات را با بهره گیری از دانش روز جهانی ایجاد کند و به جای تولید چند محصول مشابه، تنوع در کلاس و بخش‌های مختلف محصولات را به طور جدی مدنظر قرار دهند.

وی افزود: ضروری است تا براساس شیوه‌های موفق شرکت های بزرگ خودروسازی بخش طراحی و ایده‌پردازی ایران خودرو به طور تنگاتنگ سلایق و نیازهای واقعی مصرف کنندگان را مطالعه و براساس آنها به طراحی خودروهای جدید بپردازد تا همگونی محصولات با تقاضا و سلیقه مردم به توسعه این صنعت و رضایت بیشتر مشتریان از محصولات داخلی منجر شود.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تبدیل دارایی های راکد به سرمایه مولد برای افزایش تولید و افزایش کیفیت محصولات ایران خودرو را از دیگر انتظارات ایدرو به عنوان متولی صنعت خودروی کشور برشمرد.

وی اصلاح ساختار تعامل خودروسازان با قطعه سازان و تقویت زنجیره تامین با هدف افزایش کیفیت خودروهای تولیدی را مطرح کرد و از هیات مدیره ایران خودرو خواست تا محصولات قدیمی را با محصولات جدید که به سطح روز خودروهای جهان نزدیکتر باشد، جایگزین کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =