نسخه ستاره بارسلونا برای «خامس»؛ «از رئال برو»

تهران- ایرنا- بازیکن باشگاه بارسلونا که در روزهای حضور در بایرن مونیخ در کنار «خامس رودریگوئز» بازی می‌کرد، معتقد است که خامس با «زین الدین زیدان» مشکل دارد و باید از رئال برود.

«آرتورو ویدال» مدعی است که خامس با زیدان مشکل دارد و مرد کلمبیایی را ترغیب کرد تا در تابستان سال جاری از رئال مادرید جدا شود.

پس از آنکه خامس در جریان جام جهانی ۲۰۱۴ عنوان آقای گل تیم ملی کلمبیا را از آن خود کرد، رئالی‌ها برای کشاندن وی از موناکو به سانتیاگو برنابئو ۷۵ میلیون یورو هزینه کردند.

مرد ۲۹ ساله کلمبیایی از آن زمان در جریان ۱۲۵ بازی برای رئال ۳۷ گل به ثمر رساند اما در فصل جاری تنها در ۱۴ دیدار برای کهکشانی‌ها به میدان رفت.

خامس تابستان سال گذشته پس از سپری کردن دوره‌ای به عنوان بازیکن قرضی در بایرن، به رئال برگشت و امیدوار بود تا در برنامه‌های زیدان جایی داشته باشد.

متاسفانه وی در فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ بیشتر و بیشتر از ترکیب رئال دور ماند به طوری که حالا بازیکنانی همچون «ایسکو»، «فده والورده» و «ادن هازارد» گزینه‌های معمول زیدان برای ترکیب اصلی هستند.

زیدان در جریان پیروزی یک بر صفر رئال برابر اتلتیک بیلبائو در پنجم جولای، به مسائل پشت پرده اشاره و افشا کرد که «خامس خودش خواسته که در ترکیب نباشد.»

در این بین، ویدال که به همراه خامس در بایرن بازی کرده است، اذعان داشت که شرایط مرد کلمبیایی در رئال قابل هضم نیست.

وی در این‌باره گفت: من و خامس مثل برادر هستیم و در مونیخ دوستی فوق العاده‌ای بین ما شکل گرفت. همیشه با هم حرف می‌زدیم و در تعطیلات با هم بودیم و دیدن اینکه وی با سرمربی مشکل دارد، آزاردهنده است.

ویدال ادامه داد: خامس برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی آن تیم سطح بالایی دارد و نمی‌دانم چرا آنها امسال به او فرصت ندادند.

ویدال در ادامه به خامس توصیه کرد که به یکی از چندین پیشنهاد خود پاسخ دهد و از رئال برود.

وی در این باره نیز تاکید کرد: امیدوارم او بهترین تصمیم را گرفته و شروع به بازی کند. فکر می‌کنم مردم و کسانی که فوتبال را تحسین می‌کنند، دوست دارند بازی بازیکنان باکیفیت را ببینند و خامس یکی از آنان است. او باید پیشرفت کند، بدنبال آینده برود و برای لذت بردن از فوتبال جایی را پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =