۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83889834
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار کرج برای بررسی قطعی آب در مناطق محروم وارد عمل شد

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار کرج ضمن گلایه از قطعی های مکرر آب در مناطق محروم این شهرستان خواستار پیش بینی تمهیدات لازم در این زمینه شد.

غفور قاسم پور روز چهارشنبه در بازدیدی که به دنبال پیگیری گزارش های مردمی به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان  البرز،  مدیران کل برق و آب منطقه ای از تصفیه خانه شماره ۲ و وضعیت شبکه آبرسانی کرج داشت افزود: باید نقاط ضعف را در فرایند خدمت رسانی به مردم کرج مورد پایش قرار داد.

وی ادامه داد: به فراخور افزایش روز افزون جمعیت در مرکز استان البرز و نیاز به تامین و افزایش سهم منابع آبی که یکی از اصلی ترین  مسایلی است که استاندار البرز نیز به جد پیگیر آن هستند، بنابراین بر لزوم ورود همه دستگاه های متولی و ایجاد وحدت رویه نسبت به تحقق این مهم تاکید می شود. 

فرماندار کرج همچنین با اشاره به پیگیری های استاندار  البرز از وزارت نیرو  برای رفع بخشی از مشکلات تامین آب شرب افزود: توسعه مخازن آبی و افزایش میزان سهم آب کرج از  دو سد طالقان و امیرکبیر نیز از جمله تدابیر برای پیشگیری از تنش های آبی بوده که  به زودی محقق خواهد شد. 

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج بر پیگیری ویژه در زمینه مسدود سازی چاه های غیرمجاز تاکید کرد.

در ادامه این بازدیدمعاون استاندار و فرماندار کرج نیز نشست مشترکی با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و مدیران آب منطقه ای و اداره برق داشت تا تدابیر لازم برای جلوگیری از قطعی های مکرر در مناطق مختلف اتخاذ شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =