دبیر فدراسیون ژیمناستیک: تقویت تیم‌های ملی در گرو استعدادیابی است

یزد- ایرنا - دبیر فدراسیون ژیمناستیک گفت: برای توسعه این رشته توسط هیات‌های استانی کار شناسایی استعدادها و ارتقای آنها پیگیری شود چون تقویت تیم‌های ملی در گرو تحقق آن است.

 به گزارش ایرنا، حمید هاشمی عصر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیات ژیمناستیک یزد افزود: استعدادهای بسیار خوبی در این رشته در سطح کشور وجود دارد که باید برای شناسایی و آموزش علاقه‌مندان اقدام شود.

وی ادامه داد: تقویت تیم‌های ملی در گرو توجه به بهره‌برداری از تمامی ظرفیت‌های این رشته در استان‌ها و برگزاری دوره‌های آموزشی مناسب و استعدادیابی است که تاکنون اقدام شده و به خاطر اهمیت موضوع باید تقویت شود.

این مسوول همچنین به همکاری تمامی فعالان این ورزش با هیات‌ها و همراهی در اجرای طرح‌ها و همچنین داشتن برنامه‌ریزی مدون در سال‌جاری برای توسعه همه جانبه و حضور در برنامه‌ها طبق مقررات اشاره کرد.

هاشمی اظهار کرد: برای موفقیت هیات‌ها باید همه پیشکسوتان و ورشکاران در کنار هم با تعامل بیشتر برای توسعه هرچه بهتر این رشته محبوب و مهم در کشور روز به روز به تلاش‌های بیفزایند .

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد، رشته ژیمناستیک را در استان همراه با علاقه‌مندان زیادی ذکر کرد که برای رسیدن به جایگاه حقیقی در کشور باید بیش از گذشته با تلاش و برنامه‌ها افزوده شود.

مسعود شریعتی، رمز موفقیت تمامی رشته‌های ورزشی به خصوص ژیمناستیک را در گرو همکاری تمامی بخش‌ها، آموزش، استعدادیابی، برگزاری رقابت‌ها، حضور در لیگ‌ها و جذب حامیان مالی در کنار تلاش بیشتر ذکر کرد.       

در این مجمع پنج نفر برای سکانداری هیات ژیمناستیک استان کاندیدا شده بودند که در پایان رای‌گیری زکیه دهقان با کسب ۹ رای از ۱۶ آرایء ماخوذه به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

هم‌اکنون در ۱۰ شهرستان یزد هیات ژیمناستیک فعالیت دارد و دوره‌های آموزشی و مسابقات برگزار می‌شود.

استان یزد با یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار بیمه‌شده دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =