کلیات اجرایی چهار طرح سرمایه‌گذاری در شهرکرد تصویب شد

شهرکرد– ایرنا- سرپرست مدیریت سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شهرکرد گفت: در راستای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری کلیات اجرایی چهار طرح در مرکز چهارمحال و بختیاری تصویب شد.

امین اسدی روز چهارشنبه در نشست کارشناسی سرمایه‌گذاری شهرداری شهرکرد تاکید کرد: این طرح‌ها شامل احداث چمن مصنوعی در میرآبادغربی، ساخت کارواش در پایانه مسافربری آزادی در جنوب شهر، راه‌اندازی جایگاه سوخت گازوییل و ایجاد بازار روز در خیابان ولی‌عصر (عج) جنوبی است.

وی افزود: برای تصویب نهایی، بسته‌های سرمایه‌گذاری به شورای‌عالی سرمایه‌گذاری ارائه و سپس عملیات اجرایی این طرح‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

اسدی تصریح کرد: نیازسنجی راه‌اندازی کارواش و خدمات فنی از سوی مسوولان پایانه مسافربری آزادی انجام و برای اجرای آن ۶ دهانه سوله پیش‌بینی شده است.

وی یادآور شد: راه‌اندازی بازار روز در خیابان ولی‌عصر (عج) جنوبی در ۱۸ غرفه با کاربری‌های مورد نیاز ۲۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شد.

اسدی اظهار داشت: شهرداری شهرکرد در نظر دارد برای جلوگیری از خام ‌فروشی و همچنین ایجاد ارزش افزوده و درآمد پایدار، زمین‌های موجود خود را در قالب مشارکت در ساخت و ساز با بخش خصوصی اختصاص دهد.

به گزارش ایرنا، شهرکرد به‌عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =