تمرینات تیم ملی فوتسال با حضور «نبی» آغاز شد

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتسال ایران امروز (چهارشنبه) تمرینات خود را با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال آغاز کرد.

سومین مرحله از اردوی‌های تیم ملی فوتسال بزرگسالان از امروز صبح در مرکز ملی فوتبال آغاز شد. در این اردو که متشکل از ۱۹ بازیکن دعوت شده است، بازیکنان باتجربه تیم ملی نیز حضور دارند و تمرینات به صورت جدی‌تری پیگیری می‌شود.

ضمن اینکه بازیکنان جوانی که در اردوهای قبلی به تیم ملی دعوت شدند نیز در این اردو حضور دارند.

اضافه شدن «محمدرضا حیدریان» به کادرفنی تیم ملی از نکات این تمرین بود.

دبیرکل فدراسیون به همراه «مرتضی محصص» و «سعید قاسمی» با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال، دقایقی با کادرفنی و بازیکنان به گفتگو پرداخت.

«مهدی محمدنبی» دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به ملی‌پوشان گفت: امروز در تمرین شما حاضر شدم تا به شما و کادرفنی زحمت‌کش تیم ملی خسته نباشید بگویم. بی‌تردید هر اقدامی که فدراسیون در توانش باشد از تیم شما دریغ نخواهد کرد. البته اقدامات خوبی مانند احداث خانه فوتسال در مرکز ملی فوتبال انجام شده است. این مجموعه به تیم‌های ملی فوتسال اختصاص داشته و نشان از اهمیت بسیار زیاد تیم پرافتخار فوتسال کشورمان دارد.

وی‌ ادامه داد: با همه تحریم‌های ظالمانه‌ای که وجود دارد، اما آسایش در کشور برقرار است و باید قدر آن را بدانیم. مشکلات مالی فدراسیون نیز به دلیل همین مشکلات انتقال پول است، اما توجه کنید که آرامش‌ شما بازیکنان در پیراهن تیم ملی است، پیراهنی که ازرشمندترین جایگاه در هر رشته ورزشی است. پس قدر آن را بدانید و بیش از همیشه برای اهداف بزرگی که دارید، تلاش کنید.

دبیرکل فدراسیون افزود: حفظ قهرمانی از بدست آوردن آن دشوارتر است و همگی باید ‌درکنار هم برای اهتزاز مجدد پرچم کشورمان تلاش کنیم. البته که سختی‌های زیادی برای رسیدن به قهرمانی وجود دارد و همگی می‌دانند که فوتسال آسیا در این سال‌ها رو به رشد بوده و رشته به شدت فیزیکی و پر جنب و جوشی است.

وی تصریح کرد: کمبودهایی وجود دارد و منکر آن نمی‌شویم، اما نباید وارد حاشیه شد، چراکه افراد موفق کسانی هستند که وارد حاشیه نشوند و شما باید روی کسب قهرمانی دیگری تمرکز کنید. وظیفه ما در فدراسیون است که مشکلات را حل کنیم، اما شما فراموش نکنید که نماینده برترین‌های مجموعه فوتسال کشور هستید و باید مانند یک سرباز برای تیم ملی کشورمان بجنگید تا موفقیت خود را نه تنها در آسیا بلکه در جام جهانی پیش‌رو تکرار کنید.

محمدنبی در پایان اضافه کرد: برای شما آرزوی موفقیت دارم و خوشحالم که به جمع شما آمدم و از فرصت باقیمانده تا آغاز مسابقات نهایت بهره را ببرید.

پس از سخنان دبیرکل فدراسیون، «علی‌اصغر حسن‌زاده» ،کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران به نمایندگی از بازیکنان از حضور دبیرکل در جمع اعضای تیم ملی تشکر کرد و به بیان نیازهای تیم در راه رسیدن به مقام قهرمانی پرداخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =