۷۰۰ پایگاه آماده جمع آوری نذورات عید قربان در البرز شد

کرج - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز از آماده شدن ۷۰۰ پایگاه جمع آوری نذورات عید قربان در این استان خبر داد.

رضا لشینی روز چهار شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: گوشت‌های اهدایی مردم در عید قربان از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری و بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره‌گیری سامانه ۱۳۷ شهرداری نذورات قربانی خود را به این نهاد تحویل دهند گفت افزود: ۱۴۰ پایگاه کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری در آستانه عید سعید قربان آماده جمع‌آوری نذورات قربانی مردم نیکوکار استان البرز هستند.

لشینی بابیان اینکه مردم البرز می‌توانند با مبالغ اندک نیز در ثواب قربانی شریک شوند،گفت: مردم و خیران برای پرداخت وجوه موردنظر خود برای اهدای قربانی می‌توانند با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۰۶۳ به نام کمیته امداد سرپرستی استان البرز و یا با شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ و تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ و انتخاب گزینه ۴ همچنین شماره‌گیری #۰۲۶ *۸۸۷۷* استفاده کنند تا با این مبالغ دام زنده تهیه و پس از قربانی گوشت آن بین نیازمندان توزیع شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =