ضرب الاجل استاندار به پالایشگاه کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با تاکید بر توزیع بنزین یورو چهار در سطح استان گفت: در صورتی که پالایشگاه کرمانشاه کیفیت بنزین تولیدی خود را تا ماه آینده به یورو چهار نرساند، دیگر از آن خرید نخواهیم کرد.

هوشنگ بازوند روز پنجشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بنزین در استان مصرف می شود که ۸۰۰ هزار لیتر آن یورو چهار است.

وی اظهارداشت: اکنون بنزین یورو چهار در جایگاه های توزیع سوخت شهرهای کنگاور، سنقر، هرسین، صحنه و کرمانشاه توزیع می شود.

وی با اعلام اینکه تا ماه آینده باید بنزین یورو چهار در تمام شهرستان ها توزیع شود، گفت: جایگاه های توزیع سوخت شهرستان های، اسلام آبادغرب، سرپل‌ذهاب، منطقه اورامانات و کمربندی های شهر کرمانشاه کماکان بنزین تولیدی در پالایشگاه کرمانشاه را مصرف می کنند.

استاندار کرمانشاه افزود: به دنبال آن هستیم تا ماه آینده حداقل در تمام شهرهای مرکزی شهرستان‌های استان بنزین یورو چهار توزیع شود.

بازوند با بیان اینکه پالایشگاه کرمانشاه به دنبال بهبود کیفیت تولید بنزین خود است، گفت: به مدیران این پالایشگاه اعلام کرده ایم که اگر تا ماه آینده بنزین یورو چهار تولید نکنند، دیگر از آن خرید نخواهیم کرد و بنزین مورد نیاز استان را از همدان تامین می کنیم.

اکنون ۱۱۹ جایگاه عرضه سوخت مایع و ۶۸ جایگاه گاز طبیعی در کرمانشاه فعال است.

 این استان ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا دارد.

اخبار مرتبط