اجرای فرامین ولایت، مهم‌ترین مأموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در گام دوم ا نقلاب، اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب و تبلیغ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مهم‌ترین مأموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

حجت الاسلام «سیدمحسن محمودی» روز چهارشنبه در جلسه هم‌اندیشی فعالان سیاسی و برگزاری مراسم انقلاب که با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ورامین برگزار شد، افزود: امروز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حالی چهلمین سال از تاسیس خود را پشت سر می‌گذارد که شعارهای محوری انقلاب اسلامی، مرزهای جغرافیایی کشور را در نوردیده و برای مبارزه با استکبار جهانی، عالم‌گیر شده است.
وی افزود: در شرایطی که دشمنان بیرونی و نفوذی‌های داخلی تلاش دارند که یأس و ناامیدی را در جامعه ایجاد کرده و بین مردم و مسوولان نظام فاصله ایجاد کنند، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با زمینه‌سازی حضور مردم، توطئه‌ دشمنان را خنثی کرد.
رئیس شور ای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، اظهار کرد: این شورا در گام دوم انقلاب نیز تلاش دارد تا با عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب، نقش خود را درپیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا کرده و مسیر را برای پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر نظام هموار کند.
محمودی با اشاره به فرارسیدن ۱۲ مرداد سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تلاش دارد که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری مراسم مختلف، این ایام را گرامی داشته و کارکرد این شورا را بیش از گذشته برای جامعه تبیین کند.
وی از تبلیغات مناسب شهری،  ارائه گزارش سالانه و استفاده از جلسات اداری شهرستان‌ها برای معرفی هر چه بهتر شورا، اختصاص بخشی از خطبه های نماز عیدسعید قربان و اختصاص سخنران قبل از خطبه‌های نماز عید با اولویت رابطین دفاتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌، تقدیر از خانواده معزز شهدا، گلباران گلزا شهدا و چاپ ویژه نامه با محوریت چهلمین سالگرد تأسیس نهاد شورای هماهنگی به عنوان بخشی از برنامه‌های سالگرد تأسیس این نهاد یاد کرد.
امام جمعه موقت ورامین افزود: تهیه کلیپ‌های متنوع از تصاویر مراسم و برنامه‌های محوری استان، تهیه پوسترهای اختصاصی ویژه چهلمین سالگرد تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و برگزاری همایش چهلمین سالگرد تشکیل نهاد شورای هماهنگی با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در شهرستان پاکدشت از دیگر برنامه‌های سالگرد تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دوازدهم مرداد ماه سال ۱۳۵۹ به فرمان امام خمینی(ره) تأسیس شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =