حاتمی: دیدار پارس جنوبی و استقلال بدون برنامه‌ریزی برگزار شد

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: فدراسیون فوتبال بدون هیچ برنامه‌ مشخصی، دیدار ما و استقلال را برگزار کرد و این موضوع باعث شد بسیاری از بازیکنان ما مصدوم شوند.

«بابک حاتمی» مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار معوقه تیمش برابر استقلال که با باخت ۲ بر صفر تیم میزبان همراه بود، اظهار داشت: بازی خوبی بود. ما در نیمه نخست به دلیل خستگی بسیار زیاد نتوانستیم نمایش خوبی داشته باشیم. در نیمه دوم با اینکه تعویض اجباری داشتیم اما شرایط برای ما بهتر شد و بازی کامل در اختیار تیم ما بود.

وی ادامه داد: در این دیدار فشار زیادی به تیم پارس جنوبی وارد شد. ما در ۱۰ روز، ۲ دیدار سنگین با تیم‌های پیکان و پدیده داشتیم که باعث شده بود همه بازیکنان با خستگی و مصدومیت در مقابل استقلال حاضر شوند. این دیدار به طور کامل بدون برنامه‌ریزی برگزار شد. فدراسیون فوتبال یک مرتبه و بدون دادن وقت به باشگاه اعلام کرد که باید برای این بازی حاضر شویم. ساعت پنج صبح با پرواز تیم ما به شهر جم رسید و به نوعی مجبور شدیم که در این دیدار به میدان برویم. 

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: در حال حاضر این همه مصدوم داریم و ادامه فصل کار بسیار دشواری شده است و هیچ‌کس هم جوابگوی ما نیست. اگر نمی‌توانند برنامه‌ریزی درستی داشته باشند بهتر است که لیگ را تعطیل کنند. چرا باید تیم‌های شهرستانی همیشه بیشترین آسیب را ببینند؟ 

وی در خصوص آمدن «سیروس پورموسوی» به عنوان سرمربی به تیم پارس جنوبی جم، گفت: حضور او شوک بسیار مثبتی برای تیم ما بود. پورموسوی مربی باشخصیت و فنی است و ما با حضور او توانستیم نتایج خوبی کسب کرده و تیم را از انتهای جدول بالا بکشیم. 

حاتمی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر در خطر سقوط نیستیم و باید در چهار هفته پایانی نتیجه بگیریم که جایگاه تیم را در جدول تک‌رقمی کنیم. مردم جم لایق این هستند که یک تیم خوب در شهرشان داشته باشند. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم که شرمنده مردم این شهر نشویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha