اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد-ایرنا- دستگیری حفاران غیرمجاز در نیشابور، انجام ۶۴۰ بازدید بهداشتی از مراکز مختلف شهر مشهد و کشف یک دستگاه بنز لوکس قاچاق در شهرستان بینالود از مهمترین رئوس اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی است.

دستگیری چهار حفار غیر مجاز در شهرستان نیشابور

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از دستگیری چهار حفار غیر مجاز در روستای چکنه علیا شهرستان نیشابور خبر داد.

سرهنگ محمدعلی مدیر روز چهارشنبه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا افزود: در این بازرسی با توجه به نوع و مکان حفاری چهار متهم که چاهی به عمق دو و نیم متر حفر کرده بودند دستگیر شدند، البته یک نفر از متهمان بومی و سه نفر نیز غیر بومی بوده است.

انجام ۶۴۰ بازدید در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از مراکز مختلف شهر مشهد

فرماندار مشهد گفت: به منظور نظارت بر رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل های بهداشتی طی دو هفته اخیر ۶۴۰ بازدید توسط تیم های مشترک نظارت، از ادارات و دستگاه های اجرایی، واحد های صنفی، مراکز خدماتی ، مراکز گردشگری، اقامتی و رستوران ها صورت گرفته است.

سید محمدرضا هاشمی صبح امروز در  شصت و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان مشهد افزود: ۱۳۲ تیم نظارتی با همراهی ۲۴۶ نفر از مراکز مختلف یاد شده بازدید به عمل آورده‌اند.

تصویرگری هنرمندان مشهدی از زحمات کادر درمان مقابله با کرونا 

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هنرمندان هنرهای تجسمی در رشته‌های طراحی، نقاشی، گرافیک، مجسمه‌سازی و معرق‌کاری مشهد با زبان هنر و خلق آثار ماندگار قدردان زحمات مدافعان سلامت شدند.

دکتر محمد اسماعیل‌زاده روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: ۱۵ هنرمند در رشته‌های مختلف در کارگاهی با موضوعات همدلی و مشارکت مردم در شکست کرونا، کادر درمان، امید مردم، جهاد دیروز، جهاد امروز، حماسه پهلوانان سلامت علیه دیو کرونا، مشارکت گروه‌های مختلف جامعه در خط مقدم مبارزه با کرونا و کادر درمان در پناه امام رضا(ع) آثار خود را خلق کردند.

وی ادامه داد: آثار این هنرمندان در بیمارستان‌های شریعتی، امام رضا(ع) و قائم (عج) مشهد نصب می‌شود و در مقابل دید کادر درمانی مقابله با کرونا قرار می‌گیرد تا به این صورت با زبان هنر از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت قدردانی شود.

کشف یک دستگاه بنز لوکس قاچاق در شهرستان بینالود 

رییس اداره تعزیزات حکومتی بینالود( طرقبه - شاندیز) گفت: یک دستگاه خودروی بنز لوکس قاچاق، بدون پلاک به ارزش ریالی ۶۰ تا ۷۰ میلیارد ریال در طرقبه کشف و برایش پرونده تعزیراتی تشکیل شد.

امید جلیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودرو از یک نمایندگی در طرقبه کشف و تحویل پلیس آگاهی شد و تحویل سازمان اموال تملیکی می‌شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =