غربالگری مجازی سلامت دانشجویان از ۱۵ شهریور

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر سلامت و مشاوره سازمان امور دانشجویان گفت: غربالگری سلامت دانشجویان از ۱۵ شهریور ماه به صورت مجازی انجام می‌شود و مشارکت و حمایت معاونان دانشجویی و آموزشی در این طرح بزرگ ضروری است.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان امور دانشجویان، منصوره السادات صادقی از ارسال بسته های افزایش تاب آوری و نشاط به دانشگاه ها خبر داد و افزود : در نظرسنجی از همیاران سلامت روان و بهداشت، دانشجویان بیشتر نگران سلامت خانواده خود هستند. 

صادقی گفت:‌ بنابراین ارائه مشاوره به دانشجویان در این زمینه، محتواهای آموزشی افزایش تاب آوری و مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی در مقابل کرونا تدوین و به دانشگاه ها ارسال می شود تا در این زمینه آموزش های لازم ارائه شود.
وی از اهتمام معاونان دانشجویی دانشگاه ها برای ارائه مشاوره ها و کارگاه های افزایش سلامت روانی اجتماعی آنلاین به دانشجویان تشکر و خواستار استمرار حمایت ها از مراکز مشاوره و بهداشت شد.
صادقی با اشاره به استقبال گسترده از کمپین دانشجویی در خانه بمانیم از برگزاری پویش خدا قوت به دانشجو در ایام امتحانات و من ماسک می زنم توسط مراکز مشاوره و بهداشت دانشگاه ها خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =