۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۸
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83888809
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۳ هزار ورزشکار سازمان یافته در بروجرد وجود دارد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: ۱۳ هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته‌های مختلف ورزشی این شهرستان وجود دارد.

سعید رشنو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در بازرسی های انجام شده یک باشگاه ورزشی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در بروجرد تعطیل شد.

وی اظهار داشت: بروجرد دارای ۸۰ باشگاه ورزشی است که نظارت و بازرسی برای رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت مستمر انجام خواهد شد.
رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد بیان کرد: بر فعالیت سالن های ورزشی دولتی برای رعایت پروتکل های بهداشتی  نیز نظارت کامل داریم و سالن ها و اماکن ورزشی  که مجوز فعالیت دارند مثل تیراندازی،اسکیت، بدمینتون، پومسه تکواندو و دوومیدانی  انفرادی  به طور مستمر مورد بازرسی  قرار می گیرند.
رشنور افزود: دربازرسی ها تذکرات و راهنمایی های لازم در خصوص رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری و تایم بندی ورود ورزشکاران با تعداد محدود جهت حفظ ایمنی و سلامت و همچنین رعایت نرخ نامه و بیمه ورزشی ورزشکاران در باشگاهها داده شده است.
وی اظهار داشت: خوشبختانه در این شهرستان با توجه به بازرسی های پی در پی و نظارت های مداوم و همچنین همکاری و همیاری مدیران باشگاه ها در رعایت اصول بهداشتی و نکات ایمنی کنترل خوبی در زمینه مقابله با بیماری کرونا در ورزش در این شهرستان صورت گرفته است.
وی با تقدیر از مسئولین باشگاه ها و ورزشکارانی که در جهت مقابله با کرونا با دستگاه ورزش وجوانان همکاری دارند، بیان کرد: از همه مردم خصوصا ورزشکاران و مسئولین باشگاه ها می خواهیم همچنان  با رعایت پروتکل ها واصول بهداشتی تعریف شده  در راستای پیشگیری از شیوع کرونا  تلاش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =