۲۵ قبضه اسلحه جنگی در ماهیدشت کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند قاچاق سلاح در شهر ماهیدشت و کشف ۲۵ قبضه کلت جنگی باتلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با وارد کردن تعدادی سلاح از کشورهای همجوار به داخل کشور، قصد دارند آنها را وارد کرمانشاه کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مسیر حرکتی ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی، آنها را در ورودی شهر ماهیدشت متوقف کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از خودروهایی توقیفی قاچاقچیان سلاح، ۲۵ قبضه کلت کمری کشف و در این راستا چهار نفر هم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی مربوط به این باند ادامه دارد، گفت: در صورتی که افراد دیگری هم با این باند همکاری داشته باشند اقدام لازم برای دستگیری آنها به عمل می آید.

وی با اشاره به انهدام پنج باند قاچاق سلاح در استان طی سال جاری افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۲۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری از قاچاقچیان کشف شده است.

سردار جاویدان در پایان و با اشاره به اهتمام پلیس برای ایجاد فضایی آرام و باثبات در جامعه، گفت: همه فعالیت های قاچاقچیان و مجرمان تحت رصد است و پلیس قاطعانه با آنان برخورد می کند.

سرخط اخبار استان‌ها