شهرداری کرج امسال مکان عرضه دام ندارد

کرج - ایرنا - معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به وضعیت کرونایی استان البرز ، گفت : مدیریت شهری کرج امسال هیچ مکانی برای عرضه و ذبح قربانی تعیین نکرده است.

محراب سعادت شامگاه سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : با توجه به به مصوبه ستادملی کرونا استان البرز در خصوص ممنوعیت فروش و ذبح دام برای عید سعید قربان ،  امسال هیچ مکانی در شهر کرج به این امر اختصاص نمی یابد و قرار است حجاج هزینه ها را صرف امور خیریه کنند.

وی بیان داشت: در سال های گذشته از سوی مدیریت شهری کرج چندین نقطه برای عرضه و ذبح شرعی و بهداشتی دام  در کرج اختصاص می یافت اما امسال وضعیت تغییر کرده است.

آغاز عرضه مرع در روزبازارهای شهرداری کرج 

سعادت گفت : با توجه به افزایش قیمت مرغ طی چند روز اخیر در بازارهای استان البرز، توزیع مرغ از امروز با قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان در ۱۲ روز بازار شهرداری کرج آغاز شده است.

وی بیان داشت: عرضه مستقیم مرغ با قیمت مصوب موجب استقبال مردم شده و تا این روند تا تعادل بخشی به قیمت مرغ ادامه خواهد داشت.

سعادت گفت : همچنین عرضه مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزار تومان در روزبازارهای شهرداری کرج ادامه دارد.

معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج بیان داشت : توزیع شکر و دیگر مایحتاج عمومی با هدف تعادل بخشی به بازار در روزبازارهای کرج انجام می شود.

وی درخصوص رعایت پروتکل ها در روزبازارهای شهرداری کرج بیان داشت: تیم های ویژه ضدعفونی در روزبازارهای شهرداری فعال شده و به صورت مستمر این مکان ها ضد عفونی می شود ضمن آنکه تمام غرفه داران موظف به استفاده از ماسک و رعایت الزامات بهداشتی شده اند.

قیمت مرع طی چند روز اخیر در استان البرز هر کیلوگرم به ۱۸ هزار تومان رسید. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =