از ماجرای کفش طلای ایران تا داستان توپ طلای جهان

تهران- ایرنا- در بسته ورزشی ایرنا در هفتمین روز ازپنجمین ماه سال همراه باشید.

بسته ورزشی ایرنا در روز هفتم مردادماه سال ۱۳۹۹ مانند دیگر روزها اخبار گوناگون داخلی و خارجی از جهان ورزش را به خود اختصاص داده است. همراه ما در این بسته خبری باشید.

ساعی: از کسانی که به من رای ندادند تشکر می‌کنم

هادی ساعی اسطوره تکواندوی کشورمان در انتخاب کمیته ورزشکاران موفق شد به مقام ریاست برسد. او پس از این انتخاب، گفت‌وگویی را با خبرنگاران انجام داد که متن آن را در اینجا می‌خوانید.

«کیهانی» دوباره وارد گود شد

همچنان در کارزار انتخابات‌ها باقی بمانیم. این بار از انتخابات فدراسیون دوومیدانی خبر جدیدی داریم. مجید کیهانی رییس پیشین فدراسیون بازهم قصد حضور در انتخابات را دارد. مشروح این خبر در اینجا در دسترس است.

پیام رییس فدراسیون جهانی: کاراته می‌تواند به المپیک کمک کند

کاراته یکی از رشته‌هایی است که در المپیک توکیو حاضر خواهد بود. در همین رابطه آنتونیو اسپینورز مصاحبه‌ای را انجام داده و ازاهمیت‌های رشته‌ در المپیک پیش رو گفته است که در اینجا می‌توانید بخوانید.

فرمت جدید و کرونایی کونکاکاف برای برگزاری انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲

کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب (کونکاکاف) از فرمت سه مرحله‌ای برگزاری دیدارهای مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رونمایی کرد. کرونا عامل اصلی به وجود آمدن این اتفاق بوده و در اینجا می‌توانید در چند و چون این ماجرا قرار بگیرید.

۲۹ سال از ایستادن استقلال بر بام آسیا گذشت

۲۹ سال پیش در چنین روزی تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد با هدایت مرحوم منصور پورحیدری برای دومین بار قهرمان آسیا شود. در اینجا با کار بزرگ آبی‌پوشان همراه باشید.

۳۶۰ دقیقه تا معرفی آقای گل فوتبال ایران؛ چهار مدعی برای کفش طلا

چهار هفته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتباال ایران در دوره نوزدهم باقیمانده است. جنگ پنهانی بین چهار نفر برای آقای گلی وجود دارد و چند نفر دیگر نیز اندک شانسی دارند. در این گزارش همراه ما باشید تا از ماجرای کفش این سال فوتبال ایران مطلع شوید.

واکنش باشگاه بایرن به لغو توپ طلای۲۰۲۰؛ «شانس لواندوفسکی را ربودند»

رییس باشگاه بایرن مونیخ با انتقاد تند از تصمیم فرانس فوتبال مبنی بر لغو مراسم توپ طلای سال ۲۰۲۰ بدون هیچ برنده‌ای، گفت که «شانس برنده شدن لواندوفسکی از وی ربوده شده است.» این تصمیم به خاطر نوع برگزاری مسابقات تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا گرفته شد و با انتقادات زیادی هم همراه شد.

سرپرست فدراسیون فوتبال: اصلاحات مد نظر فیفا انجام شده است

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال درباره آخرین اتفاقات رخ داده پیرامون اصلاح اساسنامه و مکاتبات فدراسیون با فیفا صحبت کرده که متن این صحبت‌ها را در اینجا می‌خوانید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha