کشف ۴۱۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس قزوین و سیستان و بلوچستان

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۴۱۹ کیلو گرم تریاک در دو عملیات مشترک پلیسی با استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار "مهدی حاجیان" روز سه شنبه با اعلام این مطلب گفت:  در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر دریافتند سوداگران مرگ قصد دارند محموله ای از مواد مخدر را با ۲ دستگاه تریلر از شرق کشور  به استان های مرکزی کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به  هماهنگی های پلیس قزوین با پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان یادآورشد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با استقرار در محور های مواصلاتی و کنترل خودرو های عبوری، هر ۲ خودروی کامیون  مورد نظر را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه خودروهای مزبور را متوقف کردند.

 سردار حاجیان ادامه داد : مأموران در بازرسی از کامیون ها مقدار ۳۲۷ کیلو تریاک را که بصورت حرفه ای در زیر بار جاسازی شده بود کشف و ۲ نفر ارد در این خصوص دستگیر کردند.متهمان دستگیر شده را با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی کردند.

وی افزود : همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با انجام کار اطلاعاتی و هماهنگی با  پلیس مبارزه با موادمخدر استان خراسان جنوبی با شناسایی خودروی مورد نظر در محور "بیرجند" مقدار   ۹۲ کیلوگرم تریاک را که قاچاقچی قصد انتقال آن  از استان های شرقی به استانهای  مرکزی  را  داشت ،کشف و وی را  دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به دستگیری ۳ قاچاقچی  و معرفی به دستگاه قضایی افزود: طرح های قاطعانه پلیس استان در راستای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر  باجدیت تمام دنبال خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =