۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83888148
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار مهریز: نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی افزایش می‌یابد

یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، پیشگیری از سودجویی برخی افراد و ایجاد تعادل درمیزان تقاضا و عرضه کالای مورد نیاز مردم ، نظارت بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی در این شهرستان افزایش می یابد.

به گزارش ایرنا ، رضا زارع زاده مهریزی روز سه‌شنبه در کارگروه تنطیم بازار شهرستان با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی مردم وجود ندارد، افزود: کار نظارت با سرکشی به واحدهای صنفی منطقه به صورت مستمر با حضور دستگاه‌های مرتبط انجام می‌شود.

وی ادامه داد: تمامی واحدهای صنفی و کسبه با اتحادیه ها باید طبق مقررات در شهر  و روستاهای بخش مرکزی نسبت به توزیع کالاها و خدمات مورد نیاز مردم بر اساس نرخ مصوب وظایف خود را انجام دهند.

این مسوول با قدردانی از اتحادیه‌های صنفی و پیگیری اعضای کارگروه تنظیم بازار شهرستان در انجام وظایف و ارائه خدمات به شهروندان، به اهمیت ارتقای نظارت‌ها اشاره کرد و انجام قوی‌تر آن را خواستار شد.

زارع زاده مهریزی گفت: همراهی و همکاری مرتب مردم با مسوولان نقش مهمی در پیشگیری از افزایش قیمت‌ها دارد و با متخلفان طبق مقررات برخورد می‌شود و در این راستا همه باید تابع مقررات باشند.         

وی همچنین به اهمیت ارائه گزارش تخلف‌ها توسط مردم با تلفن شماره ۱۲۴ خبر داد که تحقق آن در پیشگیری از گران‌فروشی، احتکار و برخورد با متخلفان موثر است .    

مهریز سه هزار واحد صنفی دارد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد و بنای اولیه این شهرستان را به مهرنگار دختر انوشیروان ساسانی نسبت می‌دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =