استاندار کرمان : تکمیل طرحهای صنعتی در دست اجرا زمینه ساز جهش تولید است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت : کمک به تکمیل واحدهای صنعتی و تولیدی در دست اجرا موجبات جهش تولید و اشتغال پایدار را فراهم می کند.

به گزارش ایرنا ، محمد جواد فدائی امروز (سه شنبه) در حاشیه سفر معاون وزیر صمت به بردسیر، از چند تولیدی در شهرک صنعتی بردسیر از جمله کارخانه ۱۲۰ هزار تنی فولاد اکسیر، کارخانه تولید خوراک طیور و آبزیان و کارگاه تولید گلوله فولادی بازدید کرد و تصریح کرد: وظیفه ما کمک به تولیدکنندگان و صنایع به منظور رونق اقتصادی و در کنار آن ایجاد اشتغال و توسعه استان است.

استاندار پیش از شروع مراسم کلنگ زنی کارخانه کلاف جهان فولاد، از طرحهای صنعتی بردسیر واقع در شهرک صنعتی شماره دو بازدید کرد. 
کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان فیروزه سازان با سه سالن و دو سالن انبار با زیربنای یکهزار و ۱۵۰مترمربع و برج تولید به مساحت سه هزار مترمربع، موجب ایحاد شغل برای ۳۰ نفر  شده است. 

 این کارخانه با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال با پیشرفت اجرایی ۶۰ درصد اجرایی و در خرید ماشین آلات بصورت ۱۰۰ درصد درحال ساخت است.

کارخانه گلوله سازی  فولادی نیز با اعتباری بالغ بر ۲۰۰میلیارد ریال و به کار گیری ۱۶ نفر در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع در حال فعالیت است.

کارخانه فولاد اکسیر در زمینی به مساحت ۱۴هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۶۰۰ نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم با تولید شمش و میلگرد و با پیشرفت فیزیکی تقریبی ۳۴ درصد درحال احداث می باشد.

در ادامه استاندار کرمان یک مجموعه بومگردی را در روستای محمود آباد کدخدا (از توابع بخش مرکزی بردسیر) افتتاح کرد که این مجموعه تفریحی در زمینی به مساحت۲هزار و ۱۰۵متر مربع و با پنج میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شده و موجب اشتغال هشت نفر شده است.

بردسیر در فاصله ۶۰ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =