بهاروند: ایرادات اساسنامه رفع شده است

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت اساسنامه، گفت: با هماهنگی با مراجع ذیصلاح، ایرادات مدنظر فیفا در اساسنامه رفع شده است.

«حیدر بهاروند» در فوتبال در مجمع سالیانه هیات فوتبال استان البرز، اظهار داشت: البرز دارای پتاسیل زیادی است و شایستگی خوبی در ورزش کشور دارد. استان البرز در تمامی رده‌ها بازیکن به تیم‌های مطرح کشور و تیم به لیگ‌های مختلف کشور معرفی کرده است. جایگاه کنونی البرز باید تقویت شود و بستر لازم برای توسعه آن باید فراهم شود.

وی افزود: البرز استعدادهای خوبی در رشته فوتبال دارد و باید این استعدادها را شکوفا و حفظ کرد. جدا از این، البرز با داشتن امکانات و شرایط آب و هوایی مناسب میزبان بسیاری از رویدادهای مهم و اردوهای تیم‌های مختلف می‌باشد و این یک اصل مهم بشمار می‌رود.

سرپرست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فوتبال در لیگ برتر خلاصه نمی‌شود و باید بخش‌های دیگر هم مورد توجه قرار بگیرد.واقعیت این است که امروز بیشترین بار فوتبال بر دوش هیات‌های استان‌ها و باشگاه‌ها است و در شرایط فعلی باید بخش خصوصی کمک حال فوتبال باشد.هزینه کردن در ورزش سرمایه است و باید قدردان عزیزانی باشیم که در این مسیر قدم بر می‌دارند.

وی درباره آخرین وضعیت مربوط به اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت:در بحث اساسنامه کارهای خوبی صورت گرفته است.در انتظار هستیم آخرین نظر مشورتی فیفا دریافت شود تا پس از آن زمان‌بندی مجمع تایید اساسنامه و سپس مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برگزار شود.با هماهنگی با مراجع ذیصلاح ایرادات مدنظر فیفا رفع شده است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha