معاون استاندار کردستان: فضای مجازی فرصتی برای معرفی خدمات نظام است

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرستان گفت: فضای مجازی فرصت ویژه‌ای برای معرفی خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی در دوران کرونایی به منظور پیشگیری از گسترش شیوع این ویروس است.

حسین خوش اقبال روز سه‌شنبه در نخستین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: استفاده بهینه از فضای مجازی در معرفی برنامه‌ها و اقدامات هفته دولت ضرورس است چراکه این مهم علاوه بر گسترده دسترسی وسیع مردم از شیوع بیماری کرونا هم جلوگیری خواهد کرد.

وی اضافه کرد: همچنین مدیران دستگاه‌های اجرایی و کمیته‌های ستاد گرامیداشت هفته دولت در جمع‌بندی و بیان فعالیت‌ها و معرفی خدمات دولت جدیت بیشتری داشته باشند.

خوش اقبال با اشاره به خدمات انجام گرفته در هفت سال گذشته از سوی دولت تدبیر و امید اظهار داشت: انتظار می‌رود دستگاه‌ها به منظور ارتقای سطح رضایت مردم از نظام این خدمات بازگو شود.

در اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت اعضای کمبته‌ها اولویت‌های طرح‌های قابل افتتاح در سال جاری تعیین شد.

در این جلسه کمیته عمرانی و امور زیربنایی با مسوولیت معاون  عمرانی استاندار کردستان، کمیته اقتصادی و پشتیبانی با مسوولیت معاون هماهنگی امور اقتصادی، کمیته فرهنگی و اجتماعی با مسوولیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمبته اطلاع رسانی با مسوولیت روابط عمومی استانداری نیز تشکیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =