۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۰
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 83888027
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرز مریوان امحا شد

سنندج - ایرنا - فرمانده مرزبانی کردستان گفت: مرزبانان این استان در مرز مریوان اقدام به کشف و امحا ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کردند.

به گزارش ایرنا، سردار علیرضا مرزبانی روز چهارشنبه اظهار داشت: در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، طرح رعد۲ در حوزه پاسگاه مرزی ته ته هنگ مرزی مریوان اجرا شد.

وی افزود: در این طرح ۱۳۴ دستگاه تلویزیون هوشمند، ۲۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال، ۶۹۰ هزار نخ انواع سیگار و ۳۱ دستگاه لوازم برقی آشپزخانه قاچاق کشف شد.

فرمانده مرزبانی کردستان یادآور شد: با توجه به کوهستانی بودن منطقه و عدم امکان انتقال کالاهای مذکور به عقبه مرز، با استناد با منویات رهبر معظم انقلاب کالای قاچاق را جلوی چشم قاچاقچی آتش بزنید، با هماهنگی مقام قضائی این اقلام مکشوفه منهدم و امحا شد.

وی اظهار داشت: بر اساس مستندات موجود و نظر کارشناسان ارزش این کالاهای کشف و امحاء شده بیش از سی میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار مرزبانی گفت: حفظ امنیت نوار مرز به عنوان اولویتی مهم در دستور کار مرزبانان قرار دارد و برای تحقق این امر با قاچاقچیان به شدت برخورد و با تمام توان مانع تعدی و تجاوز به خاک کشورمان خواهیم شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =