٢١٠٠ بسته بهداشتی با حمایت خیران در ارومیه توزیع شد

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل کانون باران رحمت گفت: ٢ هزار و ١٠٠ عدد بسته بهداشتی با حمایت خیران و با حضور ٢٠ نفر از جوانان این کانون در سطح شهر ارومیه توزیع شد.

پیام ایجادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته‌های بهداشتی بیشتر شامل چندین عدد ماسک و لوازم محافظتی از جمله دستکش یک‌بار مصرف بودند که توسط ٢٠ نفر از جوانان عضو کانون باران رحمت در بین اقشار مختلف مردم توزیع شد.

وی اظهار داشت: این طرح با هدف ترویج فرهنگ استفاده از ماسک و لوازم بهداشتی در جامعه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و کنترل آن صورت گرفت.

ایجادی اضافه کرد: در صورت حمایت بیشتر دستگاهای اجرایی و مردم می‌توانیم بسته‌های بیشتری را تهیه و در مناطق محروم و نیازمند شهر به ویژه مناطق حاشیه شهر توزیع کنیم.

وی تاکید کرد: در این طرح علاوه بر توزیع رایگان این اقلام در بین مردم، آموزش‌های لازم نیز به منظور استفاده از مواد بهداشتی، ماسک و دستکش توسط تیم‌های این کانون ارایه شد.

کانون باران رحمت ۲۵ عضو فعال دارد و از سال ١٣٩۴ فعالیت‌های خود را در زمینه‌های عام المنفعه با همکاری خیران این شهرستان آغاز کرده است.

سازمان‌های مردم نهاد (سمن ها) به عنوان بازوهای توانمند توسعه فعالیت‌های اجتماعی در دولت تدبیر و امید از افزایش چشمگیری در آذربایجان‌غربی برخوردار بوده و در بسیاری از شهرها تعداد سمن‌ها تا ۲ یا سه برابر رشد داشته است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =