۱۱۰ میلیون تومان به شبکه برق سیستان و بلوچستان خسارت وارد شد

زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر وقوع تند باد و باران شدید فصلی روز گذشته ۱۱۰ میلیون تومان به شبکه برق شهرستان بمپور و نیکشهر خسارت وارد شد.

خلیل عوض زاده روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بر اثر توفان شدید روز گذشته در بمپور ۹۰ میلیون تومان به شبکه برق این شهرستان خسارت وارد شد.

 وی ادامه داد: این تند باد شدید باعث تخریب پنج اصله تیر در منطقه شرکت راشید، یک اصله تیر در منطقه قاسم آباد و پنج اصله تیر در منطقه بمپور محمدان شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین بر اثر بارندگی روز گذشته در نیکشهر ۲۰ میلیون تومان خسارت به شبکه برق این شهرستان وارد شد.

وی ادامه داد: بر اثر این اتفاق طبییعی۲ اصله تیر انشعاب کهورکان و منطقه زیردان محله کورسر دچار خسارت شده است.

مهندس عوض زاده خاطرنشان کرد: با تلاش همکاران و پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق در کوتاه‌ترین زمان ممکن شبکه‌های آسیب دیده بازسازی، ترمیم و برق مناطق مجدد برقرار شد.

به گزارش ایرنا، به برکت انقلاب اسلامی، هم‌اینک بیش‌از پنج هزار و ۴۵۵ روستا سیستان و بلوچستان از نعمت برق پایدار برخوردار هستند.

تعداد روستاهای برقدار شده سیستان و بلوچستان در دولت تدبیر و امید ۶۴۸ روستا بوده که رشد ۱۳.۴۸ درصدی در این دولت داشته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha