مردم پلدختر همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

خرم آباد - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان پلدخترگفت: با توجه ادامه روند شیوع ویروس کرونا و آمار مبتلایان مردم همچنان شیوه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی صفدر سیاوشی روز سه شنبه در جلسه مدیریت بیماری کرونا شهرستان پلدختر اظهارداشت: همچنان آمار مثبت کرونا در سطح شهرستان  پلدختر وجود دارد و علی رغم تمام اقدام هایی که در این زمینه انجام می شود اما روزانه شاهد موارد مثبت بیماری در این شهرستان هستیم.

وی افزود: بنابر این درخواست می شود مردم  همچنان نکات بهداشتی مانند استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی هوشمند، شستن مرتب دستها و پرهیز از تردد و تجمع در مراسم های عزاداری و عروسی را به طور حتم با آگاهی از این امرکه بناچار در شرایط فعلی باید همزیستی مسالمت آمیزی با ویروس کرونا داشته باشیم را رعایت کنند.

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت: تاکنون تعداد۵۶۷ مورد مثبت مبتلا به ویروس کرونا در سطح این شهرستان گزارش شده و تعداد هشت بیمارکرونایی در بیمارستان پلدختر بستری هستند.

وی افزود: خوشبختانه با اقدام هایی که در چند روز گذشته انجام شده به طور عملی تعداد بستری ها در بیمارستان کاهش پیدا کرده  که لازم است از همه ادارات ، اصحاب رسانه ، کادر درمان و مردم که با پیگیری شرایط کرونایی جدی تراز گذشته پای کار آمده و نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک اهتمام ورزیده و با شبکه بهداشت ودرمان شهرستان همکاری کردند، قدردانی شود.

سیاوشی یادآورشد: تلاشخبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پلدختربه عنوان قشر تاثیرگذار در پیشگیری و مقابله با کرونا در همکاری با کادر درمان و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی که  نقش ارزنده ای در مشارکت و همراهی مردم در این زمینه داشته،  قابل تقدیر است.  

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت: مراسم های محرم متفاوت از گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی در پلدختر باید برگزار شود.

وی افزود: هماهنگی‌ها و برنامه ریزی های لازم با رعایت پروتکل های بهداشتی  در رابطه با نحوه برگزاری مراسم عزاداری های محرم انجام و در آینده نزدیک به مردم اعلام و اطلاع  رسانی می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =